Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A karácsonyi időszak alatt...

Ragtapasz1 kérdése:

A karácsonyi időszak alatt mennyit lassul a postai kézbesítés ideje?

Figyelt kérdés

Feladtam egy csomagot Csehországba december 21-én. A nyomkövető rendszerben látom, hogy másnap, 22-én elküldték a célországba, de azóta (3 napja) nincs hír róla. A korábbi esetekben még aznap megérkezett az adott országba, majd arra pár napra rá a címzettnek kézbesítették.


Gondoltam, hogy lehet, hogy az ünnepek miatt nem indult még el a repülő, csak felpakolták rá vagy nem tudom és majd a legközelebbi, ünnepek utáni első munkanapon indul.


Remélem nem ellopták.


Kérlek, ne írjatok olyat, hogy "Nekem is veszett már el csomagom" , tudom, hogy vesznek el csomagok, ezzel nem vagyok beljebb, olyat várok inkább, hogy kinek van tapasztalata ünnepek körüli csomagkézbesítésről.


Köszi!



2015. dec. 25. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:

24-én, 25-én, 26-án és 27-én NINCS POSTAI KÉZBESÍTÉS - ezért nincs hír a nyomkövetőn. Ha 22-én elküldték, tegyük fel 23-ra megérkezett, de kiszállítani már nem tudták.


Bocs, de mindig elcsodálkozom azon, hogy emberek miért nem képesek megérteni, hogy ÜNNEP VAN, minden ZÁRVA, meg kell állni, pihenni, elcsendesülni, beszélgetni egymással, odafigyelni a másikra, számot vetni az év történéseivel, hiszen mindjárt átlépünk az új évbe... :-)

2015. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja, és még az is lehet, hogy csak januárban fogja megkapni, mert ilyenkor rengeteg a késve feladott karácsonyi csomag.

Ha Magyarországra adtad volna fel 21-én és nem 1 napos idő garantált plusz pénzért - akkor sem biztos, hogy megkapta volna...

2015. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Az odáig rendben van, de ha 23-án megérkezett, azt akkor is be kell, hogy vigyék a rendszerbe.


"A küldemény célországba megérkezett"


De egyelőre semmi.

2015. dec. 25. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Én veled ellenben nem küldtem, hanem rendeltem, pont Csehországból, előre kellett utalnom a pénzt, amit hétfőn tettem meg, és csütörtökön már kaptam emailt, hogy már Budapesten van a csomagom, és jövő héten hozzák ki, nem nagyon hasonló a te helyzetedhez, de minden rendben lesz, ne parázz, e időszakban jó hogy tovább tartanak az ilyen műveletek.
2015. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egyik hazai futárcég éjszakai járata vagyok.

Amit még 23-án felvettek a nappalosok, azt felvittem a központba és az új áruval 24-én hajnalban érkeztem meg a depoba. Azóta az ott pihen. Majd hétfőn ki lesz szállítva.

Ünnep van! Ennyi! :)

2015. dec. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. márc. 27. 15:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Már kézbesítették a csomagot, köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 6. 14:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem, azért nem ennyi ideig tartott a kézbesítés... :-)
2016. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem az Antarktiszra küldtem :)


Csak most vettem észre.

2016. nov. 6. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!