Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nők megtudják erőszakolni a...

A nők megtudják erőszakolni a férfiakat? (mármint egy fanatikus szexéhes nő? ) Arra célzok hogy szexuálisan vagy sima erőszakkal sikerülne-e neki? Vagy hogy egy nő képes lenne megláncolni vagy fogvatartani?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy egy ilyen szexuális vagy csak sima erőszakot eltudana vagy hogyan csinálna egy nő? Külön a szexuális és külön a sima erőszakot hogy csinálna egy nő?

2015. dec. 26. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Adna neked 1 marék Viagrát meg 1 marék altatót, aztán azt csinálhat veled, amit csak akar.
2015. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa. Olvastam hírekben régebben. Durva egy eset volt.


Egyébként ajánlom figyelmedbe a Köpök a sírodra című filmet! Persze vannak benne logikai hiányok, túlzások. De egész rendben van. Egy megerőszakolt nő megbosszulja a vele tett dolgokat

2016. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nemi erőszak az áldozat és az elkövető nemétől teljesen függetlenül kezdődik ott, hogy az egyik fél nemet mond, a másik viszont ezt figyelmen kívül hagyja.
2016. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmit én inkább úgy olvastam, hogy érett felnőtt nők hasznàlnak ki tinédzser fiúkat. Persze nem àllítom, hogy csak ilyen létezik,de ilyet olvastam màr párszor.
2020. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sörös Állatka válasza:

Attól függ, hogy hogy néz ki a csaj. Mondjuk ha ordas de erős, akkor nyakon érem lapáttal, és máris én erőszakoltam. Ha viszont jó a csaj, akkor hagyom magam oszt akkó lösz ami lösz..

Nem jelenteném fel.

2020. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!