Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fűzőről miért hiszik azt,...

A fűzőről miért hiszik azt, hogy kényelmetlen?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert látszatra szorít.
2015. dec. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Az attól függ, hol használod. Ha a nyakadra tekered, ott nem valami kényelmes... :)
2015. dec. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fersk ***** válasza:
100%
Mert aktív tevékenység közben nagyon valószínű, hogy az. Persze függ a beállításától is (mennyire szorosra van húzva.
2015. dec. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Te szereted a fűzőket?

2015. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fersk ***** válasza:
43%
Fiú vagyok, nem használok fűzőt, de volt a kezemben és tanulmányoztam. :)
2015. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 444222 válasza:
100%

Attól függ, hogy melyik fűzőre gondolsz.

Mert van amit az alakformálásra és van amit pedig a gerincferdülés megszüntetésére használnak.

Az utóbbiról azért gondolják, hogy kényelmetlen mert azt általában nagyon szorosra húzzák és nem kapsz benne levegőt(pl. Karib-tenger kalózaiban is beájul a vízbe a lány mert nem kap rendesen levegőt) az elöbbiről bedig azért mert műanyagból van és elég természetelenes pózban áll...és valjuk be semelyik sem a leg kényelmesebb.

2016. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én vagyok fura, vagy nekem tényleg csak az első alkalom volt érdekes, és akkor sem kényelmetlen. Szeretem a fűzőket, és nem tudom, hogyan tudná olyan mértékben akadályozni a légzést, hogy attól beájuljon valaki... :S
2016. júl. 19. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű lehet a magyarázat. Vannak olyan darabok, amelyek kinézetre fűzők, de valójában vágyfokozó, szexi darabok.

Némi tartást adnak talán, de nem az a lényeg.

Vannak fűzőnek nevezett gyógyászati segédeszközök is, de ezt most hagyjuk.

Az igazi, klasszikus fűző még halált is okozott. Elég gyakran. Eltorzítja a mellkast, eltöri a bordákat, akadályozza a szívet, s megnehezíti a légzést.

Borzalmas divat volt, s a segítség nélkül fel sem lehetett venni (a feszítő szalagokat nagy erővel kellett összehúzni a háton. A halcsont betétek önmagukban is kellemetlenségeket okoztak)

Több évtizednek kellett eltelnie, hogy kimenjen a divatból, megszelídüljenek, viselhetővé váljanak.

Sokaknak ezeket az igazi kínzóeszközöket jelenti a fűző, s nem azt a csini darabot, amitől a férj eldobja a paprikás krumplit, s ráugrik az asszonyra.

2017. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!