Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lehet ez a horrorfilm?...

Melyik lehet ez a horrorfilm? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
arról szólt hogy volt egy lány aki bújtatta a testvérét mert valamit az elkövetett és egy házban bújtatta a "falakban, falak mögött".Úgy emlékszem minden szobához volt egy kis lyuk a falban hogy tudjon nézelődni, minden este ment ki enni/inni. A lány aki bújtatta meghalt és egy másik nő költözött a házba (a csávó még mindig ott lakott) és a nő egyre furcsább dolgokat vett észre és a végén rájött hogy ez a csávó figyeli. Ennyire emlékszem remélem érthető volt:D Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2015. dec. 27. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a mama?
2015. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A mama teljesen másról szól, nem hinném, hogy az lenne :)


De ha valaki meg tudná mondani, annak é is örülnék, mert érdekesen hangzik :)

2015. dec. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja nem a mama most már leesett
2015. dec. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a Mama:) Azt már láttam ez egy másik.Egyszerűen sehol nem találom körülbelül 3 éve láthattam utoljára...:/
2015. dec. 28. 14:32
 5/8 anonim válasza:
Én pont most keresem azt a filmet. (Még a mai napig rémálmaim vannak miatta...) Meglett már a címe? Tudtommal arról a filmről beszéltek, ahol egy fura csávó (nagyon fura) a falakban mászkál és a végén kinyír mindenkit (bocsi a spoilerért) .
2020. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 "Bocsi hogy lelövöm a film végét amit kerestek, de..." Gratulálok. Minek írod le, ha tudod hogy nem kéne?
2020. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#6 Mi az hogy nem kéne? Mindenki tudja hogy az ilyen horroroknak mindig az a vége, hogy mindenki meghal... nem írtam le azt, hogy például az apa hogy hal meg. (Amúgy a film végén az apa elakarja kapni a gonoszt {aki a padláson lakik} és a nagy "csata" közben felakasztja...) Tényleg, bocsi a spoilerért...
2020. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
+ Amúgy Within a címe, nem tudom magyarul
2020. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!