Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugye nem jelent ez rosszat?

Ugye nem jelent ez rosszat?

Figyelt kérdés
Azt almodtam az ejjel hogy meghalt a szerelmem. Reggel holtan talaltak az agyaban. En az almomban vegig csak sirtam es kertem istent hogy adja vissza annyira valosag hu volt olyan volt mintha nem almodtam volna. Ugye nem hal meg igazabol (majd csak ha idos lesz(?)) amiota felebredtem sirok es gyomor idegem van. Kerlek ertelmes valaszokat adjatok! 16/L

2015. dec. 28. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent rosszat. A 'halál' az álomban soha nem halált jelent. Leginkább azt jelenti, hogy félsz, hogy elveszíted, más családja lesz, hogy félsz, hogy nem találkoztok, hogy messzire költözik. Ilyesmi.
2015. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az álom nem jelent semmit. légy vele, törődjetek egymással öleld át és szeressétek egymást!
2015. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1-es Igazad lehet!

#2-es Ugy lesz:)

2015. dec. 28. 11:26
 4/4 AnDrÁs_HuN válasza:
elméletben ha azt álmodod hogy meghalsz,akkor meghalsz,ez más embernél nemtudom hogy működik-e,de lefekvés elött ne az álomra,az elmúlásra gondolj,inkább kapcsold be a tv-t és csak pihenj
2016. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!