Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A németek mikor kapják meg a...

A németek mikor kapják meg a Facebook üzeneteket?

Figyelt kérdés
Van pár német ismerősöm, van, aki szinte egyből visszaír,ahogy fenn van, de legtöbbnél kiírja a Facebook hogy "1 napja aktív" és mégcsak nem is látta a 3 nappal írt üzeneteket. Lehet hogy csak nem akarnak visszaírni? 😅😁
2015. dec. 28. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sok az üzenet, akkor a határon feltorlódnak a vámnál.
2015. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt Németországban eléggé megszigorították a fészbukozást idén januárban. Az üzenetek csak naponta egyszer, 17:00-kor vannak kézbesítve. Mellesleg a fészbuk is csak napi kétszer húsz percig hazsnálható.


Vannak, akik ezt kijátsszák, de a többség már alig fészbúkozik.

2015. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne hallgass az első két válaszolóra, csak poénkodnak vagy szimplán barmok. A németek is, mint bárki más, normál esetben azonnal megkapják az üzenetet csak nem nézték még meg ezek szerint, amit írtál. Nekem is van kapásból vagy 15 ember jelenleg, akinek nem írtam vissza 1-2-3-x napja, mert nincs kedvem hozzájuk.
2015. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ kedves utolsó..Nem tudom mit tehettem, de magyar ismerösömmel még nem történt ilyen..ma is 4 órája volt fennt, és nem látta még a 26.-ai üzenetemet, ahol csak boldog karácsonyt kívántam! Másnak is csak szülinapjára szoktam írni, de mégcsak meg sem nézik..
2015. dec. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!