Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondtok véleményt az alábbi...

Mondtok véleményt az alábbi sorozatokról?

Figyelt kérdés

SPOILER nélkül!

Smallville, Heroes, Supergirl, Arrow, Flash, Legends of Tomorrow, Agents of S.H.I.E.L.D. , Beauty and Beast, Sherlock, Once upon a time, Doctor Who?, Teen Wolf és Pretty Little Liars



2015. dec. 28. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Heroes: Szuperhősök/mutánsok harcolnak szupergonoszokkal, titkos cégekkel. Nekem nagyon bejött. A reborn sem olyan rossz, de hiányoznak a régi karakterek


Supergirl: Superman rokona ugyanazon képességekkel, csak aki egy titkárnő hétköznap szuperhős egyébként, kicsit gyerekcipőben jár még a sorozat, de nem olyan rossz.


Arrow: Nem rossz, jól indult, de a jelenlegi évadot kezdem kicsit unni.


Flash: Jó sorozat, de nagyon sok benne a tv-tudomány ami kicsit lerontja


Legends of Tomorrow: Talán januárban indul, a DC sorozatok mellékszereplői lesznek benne


Agents of shield: Jó sorozat, megfelelően keveredik benne a szuperhősös cucc, az akció. A szereplők is jók, sok nagy csavarral, és pár elvarratlan szállal.


Sherlock: Jó sorozat, az eredeti Sherlock történetek a modern korba ültetve


Once upon a time: Itt bajban vagyok. Régen nagyon jó sorozat volt, de az utolsó előtti évad már kínszenvedés volt, és a jelenlegi sem lett jobb.


Doctor Who: Kedvenc sorozatom, az egyik legjobb scifi. Tele humorral, izgalommal, akcióval, meg mindenféle érzelemmel.


A többit nem ismerem

2015. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, köszi.
2015. dec. 28. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezek közül nem mindet nézem/néztem, de 1-2-ről tudok nyilatkozni.


Supergirl: Nem rossz. Tényleg kicsit még gyerekcipőben jár. Majd meglátjuk mi lesz belőle.


Arrow: 1. és a 2. évad nagyon tetszett. Jó karakterek, jó történet. (mondjuk Deathstroke-tól nem voltam teljesen elragadtatva). Sajnos a mostani részek nem lettek túl jó. Túl sok mindent akarnak beleerőltetni és nem sikerült nekik.


Flash: Az Arrow-val ellentétben ez nagyon tetszik. Nem csak azért, mert Flash az egyik kedvenc szuperhősöm, de ez tényleg egy jó sorozat. A karakterek sokkal jobbak, a történet is.


DC Legends of Tomorrow: Már várom nagyon.


Agents of S.H.I.E.L.D: Egy jó darabig néztem, de sajnos eluntam. Nem tudott valahogy megfogni.

2015. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
PLL.: Mert nagyon izgalmassss.
2015. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Once upon a time:Szerintem nagyon jó kis sorozat,bár az első pár rész kicsit döcögősen indul.A karakterek és a logikai vonalak jól kidolgozottak és kevés az elvarratlan szál,jól össze vannak kötve a dolgok.Csak nyersz vele ha megnézed.
2015. dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Teen Wolf: szuper jó, kicsit misztikus, de imádom, bár az 1. évad nem olyan jó, de a többi fantasztikus.A következő rész január 12-én kerül adásba.


Pretty Little Liars: csak ajánlani tudom, mert nagyon izgalmas, folyamatosan van benne valami új. Ráadásul most jön ki a 6. évad 2. felének(6B) első része január 12-én.

2015. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Arrow: en imadom. Szerintem remel sorozat, jo szereplokkel, csapatmunkaval, izgalommal.

Flash: szinten. Az Arrow testversorozata, imadom amikor egyutt dolgoznak az Arrow csapattal.

Pretty Little Liars: vannak jo reszei, de ha nem vagy kivamcsi arra, hogy a szulok dramaznak, mert megcsalta az egyik a masikat, akkor ne kezd el. Nem mondom, hogy szar, de en nagyon sok reszt ugy neztem, hogy fel fullel a tv-t bamultam mert halalra untatott

2016. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ebből csak hármat nézek, azokról mondok.

Once upon a time: A mindenki által ismert meséket írják kicsit át, nagyon fantáziadús, imádom, ahogy megjelennek a mesehősök és egészen más a történetük, fokozatosan kiderülnek róluk a dolgok, mindig van egy új szereplő, miközben folyik a történet a fő szálon is, van benne akció, szerelem, dráma, meglepetés, jó és rossz közötti küzdelem, nagyon izgalmas.

Teen Wolf: Vérfarkasokról szól, mint azt már nyilván tudod, de máshogy vannak ábrázolva, mint a többi vérfarkasos filmben/sorozatban, és egyéb természetfölötti lények is megjelennek, amik mindig újabb meglepetéseket okoznak, mivel nem csak a nézők, de a szereplők sem tudnak róluk eleinte semmit, tehát ez is nagyon izgalmas. Én csak azt nem szeretem benne, hogy mindig ahogy jóra fordulna valami, már történik is valami újabb rossz.

Pretty Little Liars: Nagyon izgalmas, jól bemutatja a lányok barátságát, mind érdekes személyiségek, és olyan az egész, mint egy krimi vagy detektív sorozat, a lányok gondolnak valamit, a nézők mást, a valóság meg megint más. Nézőként is részesei vagyunk "A" keresésének. De egy idő után már sok, hogy sosem derül ki, ki az, én a 4-5. évad körül meguntam, de a 6-7. megint nagyon nagyon jó, imádom, és alig várom a folytatást.

2017. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nagy sci-fi rajongó, de a Smallville első 4-5 évadát követtem, szerintem az igényes, leszámítva 1-2 sematikus figurát (Lana, Chloé), a karakterábrázolás is kiváló. Tetszett benne, hogy a dolgokat jól átgondolták,már az első évadban van utalás a 2. évadra stb.
2017. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!