Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok véleményt ezekről...

Mondanátok véleményt ezekről a sorozatokról?

Figyelt kérdés

Black Mirror

Lost

A bárka

Glee

Adventure Time

The Originals

Penny Dreadful

Shameless

Fringe

Misfits


Kérlek, írjatok hosszú véleményt ezekről a sorozatokról, és fejtsétek ki, hogy miért/miért nem tetszett!



2015. márc. 17. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Black Mirror - Zseniális. Antológia sorozat, tehát a részeknek semmi köze egymáshoz. Mindegyik egy-egy koncepciót mutat be az emberiség jövőjéről, de nem vad sci-fi, hanem szinte hihető, megvalósíthatónak tűnő alapötletekre épít. Elég sötét és nyomasztó hangulata van, de fantasztikus élmény. Nem akarok a sztorikról írni, mert minden egyes pillanatot érdemes minden előtudás nélkül felfedezni. Még egyszer hangsúlyozom, hogy a részek különállóak, tehát ha valamelyik nem tetszik, ne add fel, mert mindegyik más.

Napokig ellát annyi gondolkodnivalóval, hogy bőven ezen fogsz filózni a többi sorozat közben is.


Glee - Egy csapat fiatal, akiket a zene köt össze, küzd egy középiskolában az elfogadásért, a barátságért, a sikerért, rengeteg énekléssel megfűszerezve.

Az első két évad igen élvezhető, a történet sokkal érdekesebb és szerethetőbb, a zenei betétek kreatívak. Aztán szépen lassan veszít a varázsából, rengeteg összevissza és karakteridegen hülyeséget írtak bele, az ének átment sima karaoke-ba a remek átdolgozások helyett, ezeket többnyire csak áttekerem, a rádióban elégszer hallani a nóták többségét. Habár az utolsó évad már kimondottan bugyuta és idegesítő, mégis érdemes elkezdeni, mert az eleje kimondottan szerethető, én is ezért ragadtam mellette.


Penny Dreadful - jóféle horror, rengeteg ismerős karakterrel. Néha tud vontatott lenni, de megéri belefogni, ha ez a te stílusod, nagyon be fog jönni. Én leginkább a korszak miatt szeretem, amiben játszódik.


Shameless - ha valamit, akkor legalább ezt, és a Black Mirrort mindenképp nézd meg. Komolyan.

Elképesztően szórakoztató, intelligens humorral és szívszorító, valóságízű történetekkel.

Hat testvér és egy semmirekellő, szélhámos, alkoholista "apa" próbál kitörni abból a szegény és kilátástalan világból, ahol élnek. Eszméletlen igényes és szerethető sorozat, és olyan szituációkban is nevetésre késztet, mikor legszívesebben üvöltenél elkeseredésedben.


A többit nem nézem/nem szeretem, úgyhogy azokat majd mások elregélik.

2015. márc. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ, akkor valószínűleg a Shamelesst és a Black Mirrort elkezdem majd. :)

De örülnék, ha valaki még írna véleményt...

2015. márc. 20. 06:26
 3/9 anonim válasza:
64%
A szerintem a valaha volt egyik legjobb sorozat. Hihetetlen jó szereplőkkel, király párbeszédekkel, és a Chicago-i gettó mindennapjairól.Zseniális.
2015. márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezek közül kettőt nékek(néztem.

The originals:

Mindneképpen érdemes megnézni még akkor is ha a vámpírnaplókat nem is nézed vagy nem szereted.Szerintem elég jól kinőtte magát a spin-off sorozatból.Nem csak egy témát húz végig a sorozaton hanem többet,de mindegyiket ki is dolgozza.

A misfits

Ebből csak egy pár évadot néztem végig,a végére írom majd hogy miért,mert nem tudom eldönteni hogy spoilernek számít e vagy sem.Az első évad nagyon tetszett a szereplőválogatás is nagyjából jó volt,de ha nézed akkor szerintem mindenképpen felirattal nézd ne szinkronnal.



Ide írom hogy miért nem folytattam:!!!!!

A sorozat kezdete nagyon jó volt,csak szép sorjába veszik ki belőle a legjobb szereplőket,úgyhogy az utolsó évadok felében már alig vannak az eredeti gárdából.Sajnáltam is a sorozatot mert ha megtartották volna a szereplőket sokkal élvezhetőbb lett volna:/

2015. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

csak párat tok ebből de a véleményem megvan rólluk

(írni nem tok de ez van)

Glee: egyik kedvenc sorozatom. nemtom h láttad e szal leírom h miről szó. van 1 gimiés ott van egy glee klub oszt van rachel + minden és ők ott vesenyeznek és hát ez a sztori nem lenne kerek sue silvester nélkül aki teljes erőbedobással próbál tönkretenni mindent ami valahogy a glee klubhoz köthető.... ahogy ez látszik 5 ávad kevés vót ehhez neki. oszt elmennek a gimibő elballagnak melegebb ésghajlatra és itt számomra végetér a sorozat aranykora majd rachel és santana patáliájávaal mán a kedvem is odalett h órákat meredjem a képernyő miatta... ok avélaménn negatívésmost fullra nemtom h mitírtam de olyan lusta vok felnézni haz hihetetlen...

advantura ízé ha az animációs miajóistenre gondolsz az fos ha elmúltál 7 na pápá enyit tudtam... megyek szólt aa sellő h hív az unikornis

2015. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan még szótárazom az előző választ, de annyit nagyjából kiszedtem belőle, hogy a tisztelt web-polgár az Adventure Time-ot hét éven aluliak számára készült híg állapotú fekáliának tartja.

Ezt a minősítést meg kell, hogy cáfoljam, és bár az anyacsatorna (CN) valamint a rajzfilm elsődleges célközönsége valóban a gyermekek, emellett számtalan olyan humorforrás és filozófiai kérdés van elrejtve benne, melynek megértése érett személyiséget kíván, így remek szórakoztatást nyújt az idősebb korosztálynak is.

Melegen ajánlom ezt a cikket a műről:

[link]

2015. márc. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a Fringe egy nagyon érdekes sorozat,mert különféle rejtélyes ügyeken dolgoznak az FBI-osok és minden ügy amin dolgoznak összefügg egymással,tehát semmi sem történik itt véletlen.
2015. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szia. Nekem a kedvenc sorozatom a Glee minden képen ajánlom. Szerintem kezd el.Hat évad van most nézem meg másodszorra az egészet és még mindig érdekes.A zenék fantasztikusak.Egy rész kb 45 perces 5-6 szám van benne.Nagyon jó sorozat és szerintem is az első három évad a legjobb de a következő három évad is nagyon tetszett. :)
2015. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Simon Petrikov ***** válasza:
100%
A Kalandra fel is jó, a Nagy Gombaháborúval és a következményeivel foglalkozó részek inkább tizenéveseknek és felnőtteknek szólnak mint tizenéveseknek.
2015. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!