Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondoltok...

Lányok! Ti mit gondoltok arról, hogy egy fiú kung fu-zik?

Figyelt kérdés
Biztonságérzetet ad? Esetleg valami más?

2015. dec. 28. 22:31
 1/7 A kérdező kommentje:
*ha
2015. dec. 28. 23:13
 2/7 heyitsadrii válasza:
41%
Hát ha engem kérdezel,akkor az csak jó,ha egy fiú sportol,lehet az bármi.A másik meg az,hogy szerintem még jobb az is hogy nem foci/kosár meg hasonlók,mert ezek annyira nem nehéz sportok (Jó,most ne kövezzen meg senki,de így látom),és ha megkérdezel mondjuk 10 fiút akkor 9 biztosan rávágja,hogy ő valamelyiket szokta csinálni.Még ha nem is szabadidejében,de tesi órán biztosan.Szóval ez elég jó dolog szerintem,mert "kung fu-zni" nem sok emer tud.Ja és igen,szerintem jól jöhet az életben,szóval hajrá-hajrá!;) 15/L
2015. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából kosarazni és focizni is jártam,de a Kung Fu jobban megfogott,és kező létemre (közephaladó szintű tudással) a 2. legjobb vagyok a csapatban :)
2015. dec. 29. 00:03
 4/7 heyitsadrii válasza:
Na hát ez szuper,akkor csak így tovább! Gratulálok!:)
2015. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)(amúgy szintén 15 vagyok)(további válaszokat is szívesen elolvasok :) )
2015. dec. 29. 00:39
 6/7 heyitsadrii válasza:
41%
Hát én csaltam egy picit,mert csak 4hónap múlva leszek 15.Amúgy mennyire nehéz ez a sportág? Az elképzeléseim alapján nem egy ping-pong,gondolom elég keménynek kell lenni,és nem ez van ha valami fáj akkor megsimogatnak hogy gyere Pistike leülhetsz ha nagyon fáj.:D Nem vagyok otthon a sportokba,de ha már itt vagy,akkor gondoltam megkérdezem,mert még sosem beszéltem senkivel aki kung fuzna szóval itt az alkalom,hogy érdeklődjek,már ha nem gond.😄
2015. dec. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk viszonylag kémények az edzések (nem mindig persze). A napot a megtanult formagyakorlatokkal kezdjük(1.,2.,3.),majd ráterünk a technikákra amiket rendesen kell csinálni tehát erőt is kell belevinni és ha épp olyan a gyakorlat és megütnek akkor ez van legközelebb jobban csinálod (ugyanez amikor boxkesztyűvel szabadon támadhatunk és védekezhetünk). Időközben beteszünk egy kis erősítést is amialatt kis szünetekkel összesen kb 96 guggolás 14 kilós súllyal,aztán kb 80 felülás szintén súllyal, majd nagyjából 36 fekvő (ezek változóak és úgy csináljuk hogy először 24 guggolás,majd a felülés és utána a fekvő,és ezekből 4 kör). Utána visszatérünka a gyakorlatokhoz.
2015. dec. 29. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!