Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen a tanccsoportunk neve?

Mi legyen a tanccsoportunk neve?

Figyelt kérdés
sziasztok!:) van egy "tanccsoportunk" kemeny 4 lany, es mindenfele tancot tancolunk:modern, hip-hop, country, chelston, rock'n roll stb.. Valami angol nevet szeretnenk. Tok jo lenne olyan is ami lanyokra illik, de neha van hogy be all hozzank 1-2 fiu is, de van mikor csak 4-en vagyunk, szoval johetnek az otletek, barmilyenek csak angol legyen:)
2015. dec. 28. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Kristóf. Mert egyikőtök sem tudja, hogy ki az...

Tudom, nem erre gondoltál. De írhatnál pár tippet, hogy neked mi tetszik. Amúgy sziasztok, a tánc jó.

2015. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz a Kristof se de valami talalobb kene..:D es ha lenne olyan ami tetszik, nem irtam volna kerdest:) mindenre nyitott vagyok
2015. dec. 28. 23:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Tetszik nekunk a Fire Girls is (tuz lanyok)
2015. dec. 28. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó, végül is nekem tetszik. Nem muszáj, hogy olyan egyedi vagy túl komplikált legyen. A lényeg, hogy titeket jellemez.

Meg ezt legalább mindenki érti.


Angelina Blame :P

2015. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha táncban is csak ennyire vagytok kreatívak, akkor pont jó lesz nektek a Fire Girls név. :D Ha valamelyikőtök apukája pénzes, akkor még a helyi falunapokon is felléphettek párszor.
2015. dec. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Képzeld szoktunk pénz nélkül is ;)
2015. dec. 29. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!