Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy KÖNYVRŐL van szó. Lejjebb...

UgrinPetra kérdése:

Egy KÖNYVRŐL van szó. Lejjebb elolvashatjátok a problémám?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy egy könyv sorozat aminek 6része van nagyon tetszik de nem bírom olvasni mert nem E/1ben van megirva. Most a 2.részét olvasom nagy nehezen.Most

Hadjam abba és olvassak mást vagy olvassam ki a sorozatot?



2015. dec. 29. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nézd meg milyen angolul. Nekem is volt már pár olyan könyvem amit megölt a magyar fordítás
2015. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Úristen. Jézusom. Hadd ne fűzzek semmi megjegyzést a "problémádhoz."


Van egy olyan sejtésem amúgy, hogy a szóban forgó sorozat a Végzet ereklyéi(nem biztos, csak tipp). Olvasd tovább, mert ha nem, csak azt bizonyítod, hogy mennyire ____ vagy. (Megígértem fentebb, hogy nem fűzök megjegyzést.)

2015. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Pedig nagyon el tudja rontani a könyvet a szóhasználat. Pl egyszer kezembe került egy könyv ahol magázódtak a legjobb barátok. Borzalmas volt, majd pár oldal után váltottam angolra
2015. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

(2-es vagyok)

Azt én értem, és az tényleg nagyon rossz. De a kedves kérdező problémája az, hogy a történet nem valamelyik szereplő szemszögéből (E/1), hanem egy "külső szemlélődő" szemszögéből, aki nem szereplője a könyvnek (E/3). Mimt a Harry Potternél, pl.

2015. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd megszokod. Hát, ha tetszik, akkor szerintem ki ne hagyd! Kár ilyenért kihagyni. Ha tényleg tetszik. De lehet az is esetleg, hogy túl részletes a leírás? Én egyszer hát el kezdtem egy könyvet, de nekem azért nem volt annyira kellemes, hát mert túl ilyen "tömény" volt. (Még nem olvastam el:)) De figyelj, hát kibírod, szerintem ahol jó a történet, csak át tudod rágni magad rajta más stílusban is, hogyha tényleg ez lenne az egyetlen probléma, akkor szerintem legyél túl rajta, olvasd el minél hamarabb. Most melyikkel okoznál magadnak amúgy nagyobb csalódást, hogyha kihagynád a sztorit, vagy ha magadra erőltetnéd?:) Amúgy nekem tökmindegy, hogy milyen szemszögből van egy sztori leírva, tényleg a vaskos, meg hogy túl sok, már kisség fájóan alapos könyv volt az. Márhogy most a szövegre értettem, hogy vaskos, de amúgy meg nem egy vékony kötet, de filmben nem rossz. :)
2015. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) igen tényleg a Végzeterekjéi sorozatot olvasom és végig fogom olvasni 😄
2015. dec. 29. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!