Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Főként fiatalok ti mindent...

Főként fiatalok ti mindent megengedhettek magatoknak, vagy spórolnotok is kell?

Figyelt kérdés
Én sokszor úgy érzem, hogy mások mindent megengedhetnek maguknak. Én meg csomó dolgot nem tudok megvenni és ez rossz.(újruha,újteló, stb...) Pedig szegénynek sem mondanám maga csak átlagosnak... 16/l
2010. márc. 24. 21:45
 1/7 anonim válasza:

szia

én se tudok minden megvenni magamnak ami gyakran rossz mert egy-két ruha/kaja/elektronikus eszköz..stb. nagyon megtetszik. :(

A ruhakérdést úgy próbálom meg áthidalni, hogy mindig figyelem hol vanak leárazások, vaterázok, meg használtruhás-ba járok.

2010. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem sporolnom kell meg vmenynire magamtol megélni me zsebpénzt ugye nemkapok de mongyuk ha vmi nagyon kell és megtetszik apám adrá pénzt. 16/F
2010. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
van aki dolgozik érte...
2010. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem spórolnom kell..


az új mobilomra is fél évig gyűjtöttem a pénzt

2010. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyetemistaként én is rengeteget spórolok, volt olyan hét hogy csak befőttön és szalonnán éltem:D muszáj volt buszjegyre spórolni amivel elmentem a páromhoz:D

Egyébként új ruhát ritkán veszek magamnak, inkább a használtat a leárazottat keresem...elekronikai cikkeket esetleg ünnepekkor vásárolok...

2010. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nah akk nem vagyok egyedül, köszi a válaszokat is.
2010. márc. 24. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, hogy úgy érzem, hogy mások mindig mindent megengedhetnek maguknak, én pedig nem. És ez engem is rossz érzéssel tölt el, de megértem, hogy nem mindig lehet megengedni mindent magunknak. :) Pedig én sem szegény családban élek, hanem átlagosba. De van amikor spórolni kell; vagy ha kell nekem valami, akkor annak kigyűjtöm az árát, ha éppen nem tudnak rá adni.

Szerintem minden átlagos családba előfordul ez, csak ugye ezt senki sem hangoztatja szívesen...


15/F

2010. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!