Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha írtam valakinek fb on, És...

Ha írtam valakinek fb on, És még mielött elolvasta felfüggesztette m a fb fiokomat, akkor meg fogja kapni a levelemet az illető? Vagy sem?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A küldést követő 1-2 másodpercen belül megkapja a címzett, onnantól kezdve az ő saját példányával te nem tudsz semmit csinálni, bármilyen fióktevékenységet fogsz elvégezni.
2015. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha név változtatást végeztem,akkor ál néven fog szembesülni az uzenetemmel,amikor elolvassa?
2015. dec. 31. 11:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Név változtatás követően pedig felfüggesztetteM az egesz profilt... huuuuuuuu,ez ultraciki lett volna
2015. dec. 31. 11:11
 4/5 Glacierous ***** válasza:
A megváltozott néven megkapja az üzenetet.
2015. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a neved megváltozik, még az egyedi profilazonosítód nem fog. Főleg ha volt benne megadott profilnév, nem csak az azonosítószámok.
2015. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!