Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Koksszal mennyire tudom...

Koksszal mennyire tudom kiváltani a tűzifa le csökkentését megéri? Tapasztalat valakinek esetleg?

Figyelt kérdés
2016. jan. 1. 11:16
 1/4 szántóvető ***** válasza:
hiába nagy a fűtőértéke(nem is való minden kazánba,)baromi drága.szerintem jobban jársz ha elmész pár abc-be és elhordod az összegyűjtött kartonpapírokat.azzal lehet spórolni.tüzelhetsz egész nap,elég éjszakára fát tenni a tűzre.
2016. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nézzük is elejétől miért is érdekel ez engem ! Ugye venni kell fát ami nem olcsó m3 fuvar díjat is kell fizetni otthon rátolni szárítani ha nincs láncfűrész venni egy jó strapabíró gépet mi nem romlik el azt etetni üzemanyaggal össze vágni a fát később tekézni ez mind idő és pénz szerintem .Nekem az a gondolati menetem hogy érdemes kiváltani koksszal . Mit szóltok hozzá ??
2016. jan. 1. 15:12
 3/4 szántóvető ***** válasza:

rönkfát akarsz venni?mert a kuglizotthoz elég egy balta.

a koksz 2x-3x annyiba kerül mint a fa.de próbáld ki,vegyél kokszot és meg fogod tudni hogy melyik az olcsóbb.

2016. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Antracitot vegyél, vagy pedig lengyel fekete szenet. Fűtőértéke nem sokkal rosszabb egyiknek sem, mint a koksznak, de az ára majdnem csak a fele!
2016. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!