Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok adni RAM-ot egy...

Hogyan tudok adni RAM-ot egy játéknak? Pl:Minecraft

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy elég kevés FPS-em van a játékban és ez elég rossz. A gépemmel nincs gond mondhatni elég erős gépem van csak nem tudom hogyan kell adni neki ramot.

2016. jan. 1. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Veszel a gépedbe.
2016. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy létezne olyan, hogy "ramot adsz egy játéknak". Részletezd a konfigodat!
2016. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kszk2 válasza:

Minecraftnál (és más Java alapú játékoknál) lehet:

-Megnyitod a minecraft launchert

-Bal alul rámész az "Edit Profile" gombra

-JVM arguments részt kipipálod és beírod ezt: "-Xmx2G -Xms1G" (Idézőjelek nélkül)

-1G/2G-t átírhatod hogy több/kevesebb ramot adjon neki


Én ezt használom:

-Xmx10G -Xms3G -Xmn768m -XX:+DisableExplicitGC -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+UseParNewGC -XX:+UseNUMA -XX:+CMSParallelRemarkEnabled -XX:MaxTenuringThreshold=15 -XX:MaxGCPauseMillis=30 -XX:GCPauseIntervalMillis=150 -XX:+UseAdaptiveGCBoundary -XX:-UseGCOverheadLimit -XX:+UseBiasedLocking -XX:SurvivorRatio=8 -XX:TargetSurvivorRatio=90 -XX:MaxTenuringThreshold=15 -Dfml.ignorePatchDiscrepancies=true -Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true -XX:+UseFastAccessorMethods -XX:+UseCompressedOops -XX:+OptimizeStringConcat -XX:+AggressiveOpts -XX:ReservedCodeCacheSize=2048m -XX:+UseCodeCacheFlushing -XX:SoftRefLRUPolicyMSPerMB=10000 -XX:ParallelGCThreads=10

2016. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem sima minecraftba kéne hanem MesterMC Kliensbe. Ott hogy lehet ezt elérni?
2016. jan. 1. 23:19
 5/9 kszk2 válasza:

MesterMC-nél nincs ilyen de a javánál be lehet állítani:


Vezérlőpult->Java->Java(Fül)->View...(Lent)-> itt kapsz egy listát a verziókról. Mindegyikhez a "Runtime parameters" oszlopba beírod amit írtam

2016. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... így is 100-150 fps között ugrál az fps-em ha nincs körülöttem player de ha van akkor megesik a 40fps is ami nekem ezzel a videkártyával: AMD Radeon (TM) R9 Series elég zavaró mert beszéltem olyan emberrel is akinek rosszabb videókártyája van mint nekem és 4000/5000 fps-e van persze véletlenül sem mondaná ám meg hogy mit állítsak be!
2016. jan. 2. 22:24
 7/9 anonim válasza:

Akkor téged átbaszott...

4000/5000 fps minecraftnál nem tudom lehetséges-e.

2016. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kszk2 válasza:

A 4000 fps még lehetséges (Nekem a rekordom 2000) dem csak minimum beállításon. Am. próbáld me levenni a látótávolságot.


Ui:

4000 FPS: https://www.youtube.com/watch?v=F0GSXZ9-W7c

2016. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi ;)
2016. jan. 3. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!