Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek misztikus...

Szerintetek léteznek misztikus lények?!

Figyelt kérdés
Nem, nem hiszek bennük csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Csak az érdekel, hogy a tudománynak hisztek vagy hiedelmeknek! :))

2016. jan. 2. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Fényes nappal a városban nem hiszek. Egyedül este a sötét erdőben mindenben hiszek
2016. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én hiszek
2016. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miben hiszel?! Mindenben vagy csak pl.: a sellőkben vagy csak a vámpírokban ilyesmi!! :))
2016. jan. 2. 18:08
 4/12 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Mindenben ami meg akar ölni, vagy dögös és szexelni akar

2016. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát jó értem...!!
2016. jan. 2. 20:46
 6/12 anonim ***** válasza:

Vámpirokban, zombikban meg farkasemberekben nem.

Szellemekben annál inkább.

A boszorkányokban nem úgy, hogy repülnek aztán pricc-pracc, hanem boszorkányság, sötét erdő, nagy könyv, átkok..Meg hasonló.

A sellőkben, meg az ilyenekben nemigazán, de lehet valami hülye kutató félresikerült kisérlete, amiből valami szörnyszülött lett.

2016. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy ha most nincsenek, mert szerintem nincsenek, de lesznek zombik, vérfarkasok meg vámpírok... Valami vírussal ki fogják találni simán!!! Ebben biztos vagyok nem tudhatjuk, hogy mit rejtegetnek előlünk a tudosok, az ellenszereket a betegségekre is már rég feltalálták csak minden a pénzről szól...

A sellőkkel meg úgy vagyok, hogy elég mély az óceán és a tenger ahhoz, hogy titkokat rejtsen!! :)) de nem igazán hiszek semmi ilyenben, csak én így gondolom, hogy ez fog történni...

2016. jan. 2. 20:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Na a szellemekben én is hiszek
2016. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát történnek érdekes dolgok amik megmagyarázhatatlanok...
2016. jan. 2. 21:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem már történt pár ilyen
2016. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!