Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor mi van?

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Deviantart-on kihasználtam a lehetőséget hogy 3 hónap helyett 6 hónapig részesülök az úgynevezett "Core-Membership"-ben 1200 pontért és erre kaptam azt hogy.:


,,Please be sure to keep this email because it contains important information including your order number in case you run into any problems with this order. You may cancel your CORE Membership re-billing for the next period at anytime 48 hours after this purchase: 1) by using this ,,link" when logged into your account on DeviantArt or 2) by hovering over your avatar and user name in the upper right corner of the header when logged in and choosing "Settings" in the drop down menu, then "Rebilling" under "CORE Membership." Please check out our FAQ or contact the Help Desk if you have any further questions."


fingom sincs mi van itt mert az angoltudásom csodálatos úgyhogy rá mentem kamikaze módon a linkre egyből amit a szövegben megtekinthettetek és ezt adta be.:


Automatic Subscription Rebilling

You are currently enrolled in automatic rebilling for your Core Membership. At the end of the current period for your Core Membership, it will be automatically renewed for 3 months and you will be billed €14.22 (US $15.00) on 02nd Jul 2016.


Cancel your Rebilling

Because you just purchased Core Membership, you will need to wait 32 hours before you will be able to cancel rebilling.


Frequently Asked Questions

Please read this FAQ if you have additional questions.


Thank You!

We truly value your participation in DeviantArt.



Na a kérdésem az lenne hogy most nem értem mi van' Július táján küldeni fognak nekem számlát vagy 3 hónapra való core-membership-et kell vásárolnom most mert kihasználtam az akciót vagy mi van most???


2016. jan. 2. 18:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Link [link]
2016. jan. 2. 18:52
 2/3 A kérdező kommentje:
2016. jan. 2. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Automatic Subscription Rebilling: mivel a linkre kattintottál, aktiváltad az automatikus Core-membership meghosszabítást. A jelenlegi időszak leteltével automatikusan újabb 3 hónapra fizetsz elő, és kiszámláznak érte 15 dollárt / 14.22 eurót júliusban.


A Cancel your rebilling lehetőség ennek a visszavonása. Mivel most rendelted meg a csomagot, ezért 32 órát kell várnod hogy elérhető legyen a visszavonás.

2016. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!