Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani pár trükköt/b...

Tudnátok mondani pár trükköt/beállítást ami által lehetne több FPS-em? Videókártyám: AMD Radeon (TM) R9 Series?

Figyelt kérdés

Videókártyám: AMD Radeon (TM) R9 Series

Azt mondták ez elég jó videókártya és nem lesz vele gondom pedig nekem több játék is eléggé akad a RAM-al nem lehet gond mert 16GB van.



2016. jan. 2. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

pontosan mi akad?

Ha mindent minimumra veszel az általában mindenen segít.


De játéktól függ, hogy milyen trükkök vannak, illetve, akad alatt mit értesz? Sokan azt mondják, hogy 60 alatt akad, de ez hülyeség.

2016. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Minecraft akad pontosan a MesterMC és az akad alatt azt értem hogy ha a látótávolságot felhúzom hogy messze lássak akkor szimplán nem megy olyan jól laggol. Ha pedig rövidre veszem akkor vannak kicsi akadások amikor tölti be a mapot. Már sok dolgot kipróbáltam általában semmi sem növelte az FPS-emet pedig szerintem ilyen vidókártyával kéne kb fix 100fps mert ha közel jönnek hozzám a playerek akkor 40-70 között ugrál és az egészben azt nem értem hogy skypeoltam ma egy játékossal és azt mondta hogy neki van fix 4000 fps-e és valami programmal csinálta nem beállítás. De azt nem akarta megmondani hogy mivel de tényleg nem kamuzott mert mutatta képernyő megosztásaban. De nem hiszem hogy a gépemmel lenne gond mert rövidem össze sűrítve Processzorom: Intel I7 Desktop

Videókártya: AMD Radeon (TM) R9 Series

és van 16gb RAM-om.

2016. jan. 2. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:

mester...mc...

vedd meg a játékot és ne azzal a tört majomkodással told.

Az a förtelem még egy atomkomputeren is laggolna.

Miért? Mert tele nyomják szeméttel, modokkal, korlátokkal és egyéb hülyeségekkel.


Ha az igazival játszanál futna az 320fps-el is.

2016. jan. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van. Megvan az eredeti és valóban nem laggol annyira.
2016. jan. 3. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!