Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ELTE Tanárképző Központról...

ELTE Tanárképző Központról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy ide fogok jelentkezni angol nyelv és kultúra tanára, történelem és állampolgári ismeretek szakra. Valaki jár ide? naponta hány óra van átlagosan? és mellette lehet munkát vállalni?

2016. jan. 2. 23:20
 1/3 anonim válasza:
100%

Német-magyaros vagyok, ami úgy tanulás szempontjából kb. egyezik az angol-törivel. Én nagyon örülök, hogy ezt választottam.

Tanulni sokat kell. Nyelvszakokon hétről hétre. Törin pedig rengeteget olvasni. Nekem most 13 órám volt. Ez kb. így átlagos, ha jól tudom. Hétfőn és kedden 5-5, szerdán 3. Ha ügyesen csinálod meg az órarendet tudsz mellette dolgozni. De tényleg, hiszen ez tulajdonképpen két teljes értékű szak.

Ha bármi más kérdésed van írj privátot akár, szívesen segítek. :)

2016. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én most vagyok elsős magyar-törin. Én valamivel húzósabbra számítottam. Valóban nagyon sokat kell olvasni, de szerintem ez egy bölcsésztől elvárható. Nekem első félévben 12 tantárgyam volt és pénteken nem kellett bejárnom. Jelenleg 6 órás munkában tudok mellette dolgozni és még tanulni is van időm.

Mondjuk az angolról elég sok riasztó dolgot hallottam (engol-magyarosoktól). Ott elég sokan vannak, akik emiatt utálták meg az angolt.

De a töri nagyon jó. Én egyszerűen imádom :)

2016. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
angöl-töris vagyok,ha gondolod írj privátot és kérdezz bátran :D
2016. jan. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!