Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliában külön költözhetek...

Angliában külön költözhetek az anyámtól 17 évesen?

Figyelt kérdés
17/L vagyok és 6 hónappal ezelőtt költöztünk ki a barátommal angliába az édesanyámhoz. Ő már 4 éve kint él, és miután kijöttünk közösen kibéreltünk egy házat és azóta együtt élünk hárman. Pár napja volt egy konfliktusunk mert összejött egy fiatal sráccal aki folyamatosan nálunk csövezett és elmondtuk, hogy ezt nem tudjuk elfogadni és együtt élni ezzel és kértük hogy ne hozza oda hozzánk, ha folytatni akarják menjenek a sráchoz. Erre az volt a reakciója, hogy ő szakít a sráccal de ha neki nem lehet senkije akkor nekem sem, és hogy ho végén lejár a lakás szerződésünk, ő elköltözik és hogy én köteles vagyok vele menni, és a barátom nem jöhet velünk. A barátom 20 éves, már fél éve van egy full-time állása és szeretne kibérelni egy kisebb lakást vagy egy szobát egy share-houseban. Én szeretnék vele tartani de az anyám azt szajkózza, hogy köteles vagyok vele maradni amíg betöltöm a 18-at. Ez igaz? Ennyi idősen nem választhatom azt, hogy a barátomhoz költözöm? Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. jan. 3. 00:59
 1/1 Bob the builder ***** válasza:

[link]


A válasz igen.

2016. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!