Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mely oldalon érdemes hirdetni...

Mely oldalon érdemes hirdetni az eladó dolgaimat? (olx helyett)

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Zsibvásár. Teljesen ingyenes.


Meghirdetheted a Jófogáson is, de ott egy idő után ( ha jól emlékszem 30 nap)törlik, ha addig nem adtad el és nem veszel hozzá valamilyen kiemelést.

2016. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Érdemes lenne csinálni pl egy külön instagram vagy facebook oldalt,akár a vaterán és a teszveszen is lehet hírdetni. Nekem mondjuk az egyik ismerősöm garázs vásárt rendezett,és egy nagyobb összeget kaszált vele,de ezt nem tudom mennyire legális.. Instagramon mostanában sok ilyet lehet látni. De szerintem nem is nagyon muszáj külön oldalt csinálni,hisz lehet valamelyik ismerősünknek is megtetszik. De ha nagyon hamar kellene eladni a dolgokat akkor én egyszerre több helyen is próbálkoznék. Tehát felnyomnám instára,facebookra és vaterára.Egyébként az olx is jó,mondjuk nekem sajnos még a kobakomra nyár óta nem találtam ott vevőt.
2016. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2.:

"Egyébként az olx is jó"

Ja! annyira jó,hogy már nincs is! :-)

Tavaly felvásárolta a Jófogás és megszüntette.

2016. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A Vatera még mindig vezető, én is ott adom el a legtöbb cuccot, de még a meghirdetésért is pénzt kér ( 9 Ft/termék) és az eladási árból is szed jutalékot.

Nem tudom mit és mennyit/ mennyiért akarsz eladni, de teljesen ingyenes ahol érdemes is hirdetni, csak a Zsibvásár.

A TeszVesz a Vatera "aloldala", ugyanazokkal a díjakkal. A Veterán hirdetésfeladásnál ki is választhatsz egy olyan opciót is, hogy a hirdetés a TeszVesz oldalán is megjelenjen.

2016. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!