Rz szellem lehet?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk. A régi házunkban a konyhában volt egy kuka aminek a fedele ilyen lecsapodó volt tehát megnyomtad befele és úgy nyílott szinte minden északa volt, hogy többször is azt hallottam hogy mintha lecsapodott volna a teteje. Az új házban az a kuka az én szobámban van egy másik ugyan olyan fajta kuka van a konyhában és az meg ilyen nyikorog van hasonlókat csinál ez miért lehet? Néha a lakásban fura hangokat halunk ritkán. Elöttünl egy öregasszony lakot itt akinek a férje pár hónapja meghalt két szívinfartusa volt elsőt itthon heverte ki másodiknál bevitték a kórházba ott halt meg. A faluban temeték el az asszony messzire költözött a férjéét vitte magával(a temetőből). Valami ötlet? Ő kksérthet néha vagy ritkán mik ezek a zajók? Meg mivan a kukával a kpnyhában? Kicsit félek.

2016. jan. 3. 16:06
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdést kijavítom! Ez szellem lehet? Telórol vagyol néha kicsit nehezbb rajta az írás.
2016. jan. 3. 16:08
 2/6 anonim válasza:
Lehetséges.
2016. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:

vitte magával a férjét a temetőből?ez tiszta horror.

szerezz egy cicát mert ők érzékelik a szellemek jelenlétét.ha különösen fog viselkedni akkor az lehet szellem miatt is.ha nyitva hagyod a kuka tetejét akkor is hallasz nyikorgást?

2016. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen vitte magával. Macskám van. Pár hónapos kb. Az elöző háznál sok volt csak elmentek megy ilyesmi már nagyok voltak maradtak ott is. Most ide már csak egyet tudtunk áthozni. Leginkább bent van a kis othonában. :) A fűnyírónak a fűtartóját kibéleltem lepedővel a tetejére meg ráteritettem a régit. Állandóan leginkább ott van bent. Egyébként házi macska tehát nincs bent. Most tél miatt van ott bent enyit szerintem, nem sokat vagyok kint ha kimegyek kicsit megsimogatom, de ritkán megyek ki tél miatt tehát annyira nem figyelem a másik háznál is napközben elbújtak estefelé voltak az ajtónál kajáért most napközben valamikor kap ott van az olja mellett aztán ha éhes eszik. Nem tudom, hogy viselkedne ha szellem lenne itt?
2016. jan. 3. 20:56
 5/6 szántóvető ***** válasza:
először is,be kéne engedni a cicát a házba.észre kell venned rajta ha fél vagy nyugtalan.ezenkívül látja a szellemet,hosszan nézi őt(látszólag a semmit,mert te nem látod amit ő.)felborzolja a szőrét a hátán és a farkán.ha ezeket ok nélkül csinálja akkor baj van,lehet gyanakodni.
2016. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Perecz Petra válasza:
Lehetséges hogy szellem.Szerintem hívj egy szellem irtót ő sokat segít egyik ismerösünknek is sokat segített és kiderült tényleg szellem van a házban.Szóval szerintem ez lenne a legjobb megoldás
2016. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!