Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellemeket látok, hallok!...

Szellemeket látok, hallok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja kezdődött.A szüleim elmentek itthonról.Fürdés közben hangokat hallottam,de senki nem volt sehol!Azóta rendszeresen hallom ezeket a hangokat.Nem értem,hogy mit mondanak csak hallom ahogy suttognak.Kb 3-4 napja egy fekete árnyékot láttam a nappalinkban(a szuleim itthon voltak) kérdeztem,hogy nem-e látták,azt mondtak nem.Azóta nem csak hallom,látom is a szellemeket,de mindig csak ulyen fekete árnyéknak látom!SEGÍTSETEK!!!!

13/L



2015. okt. 18. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

ne aggódj, kinősz ebből a baromságból :)


Kicsi vagy és paranoiás, azt hiszed, hogy szellemeket látsz, erről nem te tehetsz, túl fiatal vagy még, de később, mikor normálisan tudsz majd gondolkodni jót fogsz nevetni azon, hogy szellemnek hitted a semmit a fejedben!

2015. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, mert nem léteznek.
2015. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Agyadra ment a Szellemekkel suttogó..
2015. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Perecz Petra válasza:
Szerintem szólj a szüleidnek.
2016. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Különleges adottságod van! Ne hgyd elveszni! Barátkozzni próbálj velük es nem lesz bajod!
2016. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!