Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reklám zene? Mi a Galaxy Tv...

Reklám zene? Mi a Galaxy Tv csatora műsorajánlójának zenéje?

Figyelt kérdés

Ez nem is reklám, inkább műsorajánló. Az ebben az időszakban vetített sorozataikból, filmjeikből van benne pár részlet. Csak a zene megy, nincs alatta kommentár.

Rock, vagy alternatív zenének mondanám, pörgős, angol nyelvű, férfi énekli.

Próbálok kihallani belőle pár angol sort, de hiába írom be keresőbe, egyszerűen nincs rá semmi találat.



2016. jan. 3. 22:02
1 2
 1/12 anonim válasza:

Andrew Britton & Jesse O' Mahoney Sweetheart Flavoured King


Youtubeon le van tiltva így inkább soundcloudon keresd meg de ez az! én is ezt kerestem amióta meghallottam!

2016. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A mi nap megtaláltam én is, de csak zene felismerő programm segítségével. Szintén soundcloud-on :)
2016. jan. 12. 22:36
 3/12 anonim válasza:
Nincs mit! Amúgy én is shazammal találtam meg a címét!
2016. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En is kerestem, koszi. Olyan bates moteles :)
2016. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudjatok veletlenul, h mi az a szam, amit meg egy no enekel? This is how we do it - ez a refrenje.
2016. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Abból, amit egy női hang énekel, annyit sikerült kihallanom, hogy "This is how we do it, We gotta go back in time", de semmi többet és sehol sem találom én sem... pedig jó nóta.
2016. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ilonka4848 válasza:

Valamit én is találtam:

[link]

2016. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez a fiús zene, de köszi, hogy megpróbáltad :)
2016. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Megtudnátok adni a dal pontos címét és az előadóját. Köszönöm :-).
2017. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 huskym22 válasza:
Koszi a pasis rock zene cimet, nagyon kellett :) de en sem talaltam angol nyelvtudas hianyaban :( de van egy masik is, szerintem az egy regi U2 szam, vmi hello, hello-val kezdodik a refrenje. Mi annak a szamnak a cime? A csajosat még nem is hallottam. Az a zene kitol van es mi a cime? Koszi
2017. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!