Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto shippuuden melyik...

Naruto shippuuden melyik részek tartoznak az eredeti sztorihoz?

Figyelt kérdés
Azok érdekelnének amik a háborúhoz kapcsolódnak. pl.: 413 filler 414 rész eredeti sztori de azt megint fillerek.
2016. jan. 5. 15:22
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Konkrétan szerintem csak a legőrültebb fanok fogják tudni neked elmondani. [link]


Itt online fent vannak a részek. bele kell nézni h filler e vagy sem.Egyébként szerintem 410 től már szinte csak fillerek vannak. Ha megnézed majd a infinite tsukoyomi-ig (vmi iesmi) amit madara használ, azután már nincsenek csatás jelenetek.

2016. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de nem ezt kerestem sztem rosszul fogalmaztam. Pontosabban csak az érdekelne hogy hányadik résztől kezdődik a háború és onnét melyik részek kapcsolódnak az eredeti sztorihoz.
2016. jan. 5. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!