Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsinaljak hogy jobb formaja...

Mitcsinaljak hogy jobb formaja legyen?

Figyelt kérdés
14-eves vagyok de nagyok a melleim meg ereszkedtek/logosak kicsit szeretnem ha kerek feszes lenne mitcsinaljak probalkoztam fekvotamaszal stb de nincs eredmeny a ball mellem jobban meg ereszkedett mind a jobb ez mitol van ? nagyon szegyenlem nem tudok kivagott folsot fel venni meg ijenek!! mitol lehetne kerek vagy ha nem is kerek de kicsit jobb formaja?? hogy ne legyen ennyire "logos" koszonom a valaszokat elore is

2016. jan. 5. 21:49
 1/8 anonim válasza:
Melltartó hordásától elvileg beáll az alakja egy idő után, legalább is én ezt hallottam. Ha még nem hordasz akkor kezdj el szerintem.
2016. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mar hordok meltartot de semmi normalis formalya nem vagyok meg elegedve es assan itt leszek 15eves 21.en es eleg "fejlett" vagyok a koromhoz kepest "orvos mondta"
2016. jan. 5. 22:34
 3/8 anonim válasza:
Esetleg majd ha nőgyógyász közelébe jutsz, vagy visszamész az orvoshoz kérdezz rá nála, de amúgy egy normális pasit nem érdekel hogy hogy néz ki a melled, vagy hogy mekkora (nem a te korosztályod legfőképp).
2016. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak kifejezetten mellformáló torna gyakorlatok, nézz utána a neten. Amúgy nicht bekakken, még simán 5-6 év mire a melleid elnyerik a végleges formájukat és méretüket.
2016. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm utánna nèzek!!

Az orvos azt mondta normális hogy nöl ès kèsz de engem akor is zavar

2016. jan. 6. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nagyok. Sokkal fontosabb, hogy nagy legyen, mint az hogy milyen a formája. Férfiként mondom mindezt, szerintem csak a nagy a szép. Egyébként lehet csak te látod úgy, hogy lógósak valójában teljesen normális mell formájuk van. Ne a szilikon labdákból indulj ki, az nem normális forma, egy igazi mell nem úgy néz ki.
2016. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Scav ***** válasza:
Én meg férfiként mondom, hogy az alak fontosabb, mint a méret. Fekvőtámasz segít, ha eleget csinálsz, nem hébe-hóba párat. Kitartó edzéssel meg lehet emelni. Ha nem segít, akkor konditeremben, vagy otthon fekve nyomás nagyobb súllyal izmot növeszt, kicsit fogysz a melledből (is) és közben a megnövekedett izom kicsit ki is emeli. Szebb lesz. Arra kell vigyázni, hogy kéne egy valós mérce, egy megbízható ismerős, mert magadat torznak láthatod a sokadik edzés után is. Aztán annyira túledzed magad, hogy azért lesz csúnya, de te még mindig nem azt fogod látni, amit el akartál érni. Legyen aki leellenőrzi. Esetleg egy jó barátnő. 1-2 hónap fekvenyomás fehérjével megdobva már szépen kiemeli, aztán be kell állni egy állandó súlyra, nem emelni a nehézséget. Szóval először emelni kell a tömeget, aztán az elért hatás után már csak szinten kell tartani! A "Sárga kapszula" c. könyvet ajánlom, pdf-ben is letölthető fillérekért.
2016. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom meg probalom
2016. jan. 7. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!