Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem megy. Én nem bírom el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy. Én nem bírom el hogy a fiúk jobban bejönnek. A lányok is, de a fiúk jobban. Mert a női nemiszervek csúnyák. Mitcsináljak? Akarok gyereket majd. De egy fiú popsija szebb és jobb és finomabb.18f

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 22:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
MAjd orokbefogadsz vagy kenytelen leszel megbaratkozni a noi nemiszervekkel :)
2015. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
uuu énis imádom a férfi nemiszervet meg popsikat!:O 19L :D
2015. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

hát figy. az van hogy a női nemiszerbek qrvára rondák szerintem. de a női test magában szexi. vágod? de itt a gáz egy fiú popsija marha jó. multkor egy 15 éves fiúval szexeltem és úristen de jó volt a kis popsija. meg úgy mindenhol.


de nem tudom elképzelni hogy öreg koromra egy másik trottyl vagyok. marha ocsmány a gondolat. és gázos is....


és gyereket szeretnék. nah igen. és itt a gázos.

2015. dec. 8. 23:03
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jobban tetszenek,de azért a lányok sem csúnyák és szerelmes még csak lányba voltam.

21/F

2015. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

18 éves vagy, miért a gyereken gondolkozol? Azzal még ráérsz, most szexelgess. A szép transzszexuálisokon gondolkoztál már? Akik full nőnek néznek ki, van cicijük, szép az arcuk, nőies az illatuk, de farkuk van. Egy sportos csajnak is jó a popsija amúgy. :)


23L

2015. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen meleg vagy, mit szépítsünk ? Az, hogy akarsz gyereket, nem jelent semmit. Elveszel majd egy csávót feleségül/férjül és majd örökbe fogadtok egy gyereket.


Szerintem gyönyörű a női punci, imádom nyalni is :D

ja, hetero, 23/f

2015. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

"Egyértelműen meleg vagy, mit szépítsünk ? Az, hogy akarsz gyereket, nem jelent semmit. Elveszel majd egy csávót feleségül/férjül és majd örökbe fogadtok egy gyereket. "


na ettől felfordult a gyomrom. NEM SOHA!!!!! szerelmes én fiúba voltam már de túltettem magam rajta de csajt is szerettem már majdnem szerelemmel de nem szexisen.

2015. dec. 8. 23:08
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat olvasnám. Neked annyiban jobb, hogy

1. Hamarabb rájöttél, mint én. Én csak idén nyáron!

2. Már voltál sráccal ráadásul egy 15 évessel. Segíthetnél nekem is!

2015. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

édes anyám ... hát mi ez itt :D ez vagy egy kva nagy kamu, vagy te neked valami bajod van ... szellemileg


"én fiúba voltam már de túltettem magam rajta de csajt is szerettem már majdnem szerelemmel de nem szexisen."


ez milyen szöveg? mi az hogy NEM SZEXISEN, besz*rok :D


ha nem kamu, akkor közlöm a nagy hírt : MELEG VAGY MINT A KÁLYHACSŐ . kész. ez nem gond, csak ne próblémázz rajta hanem akkor pasizzál ... egy egészséges hetero férfi nem mond olyat, hogy a női nemiszerv csúnya, mert a látványára, a gondolatára jön izgalmi állapotba .. áll fel a f***za hogy te is megértsd .

2015. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Drága barátom meleg vagy mint a nyár Afrikában. Meghagyhatnád a formás férfi hátsókat nekünk, akkor mi minek járunk edzõterembe?!

Na mindegy a lényeg,hogy ha undorodsz a nõi nemiszervektõl hagyd meg õket olyanoknak akik értékelik õket te meg pasizz. Lehet gyereket örökbe fogadni vagy külföldön béranyát.

2015. dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!