Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba vagy másokna...

Bennem van a hiba vagy másoknak nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés

Eddig sosem volt olyan, hogy valaki tényleg barát/barátnőként nézne fel rám. Az osztálytársaim, és persze az egész iskola ki nem bír állni. Ha halgatok az a baj, ha beszélek az a baj. De még a nagymamám ahol él, abban a városban is mindenki utál.. Persze páran barátkoznak velem, de a többség, ok nélkül megutált! Koncertekre, lakodalmakba, be a városba, akárhova elmegyünk, mindig megismerkedem valakivel. Facebookon bejelölöm (persze normális dolog, hogy kapcsolatban legyünk) és kéretlennek jelölnek, meg rámírnak hogy mit akarok én tőlük. Akkor elküldöm a közös képet (már ha csináltunk) és akkor elkezdi, hogy hagyjam már, mert unalmas vagyok. Talán nem épp a koromhoz megfelelően viselkedek,(13évesen) de azért nekem is vannak érzéseim! Meg minden.. Bár eléggé szégyenlős vagyok, de nem hiszem hogy evvel ártanák valakivel. Volt egy nagyon jó fiú barátom, aki azért haragudott meg rám, mert az egyik osztim bejelölte, és össze-vissza hazudozott rólam. Ő is megutált. Mi lehet bennem a hiba? Bennem van-e egyáltalán? Mit tegyek? Van e esélyem, mindezt helyrehozni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 7. 01:41
 1/2 anonim válasza:
Szia.Én 12/l vagyok.Hogy nézel ki pontosan
2016. jan. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pusztulj meg válasza:
benned van a hiba. nem megsérteni akarlak de ha azt mondod, h te nem csinálsz semmi olyat amivel megutáltathatnád magad és mégis MINDENKI utál akkor szerintem jogosan mondhatom, h magadban keresd a hibát...
2016. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!