Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay-en másnak is van ilyen...

Ebay-en másnak is van ilyen problémája a fizetésnél?

Figyelt kérdés

Nem régen új kártyát kaptam, ki is cseréltem ebay-en a kártyám számát. Mióta ez megtörtént, azóta viszont állandóan valami hibaüzenetet ír ki a fizetésnél.


"We couldn't complete your purchase, because the card issuer declined the card x-310. We've chosen another payment method for you. Please continue with this payment method, or choose a different way to pay."


Ezt vajon miért írja ki és mi lehet a probléma? Először rányomok, hogy fizetés, aztán kiírja ezt az üzenetet, majd megint rányomok a fizetésre és utána azt írja ki, hogy majd üzennek, ha a fizetés sikeres volt. De végül mindig sikeres a vásárlás, úgyhogy nem értem miért ír ki ennyi hülye hibaüzenetet a rendszer... Valaki?



2016. jan. 7. 20:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!