Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit Fogsz Ma Csinálni? Hova...

Mit Fogsz Ma Csinálni? Hova fogsz menni?

Figyelt kérdés
Hova?Mikor? kivel? És mit Csinálsz Most?
2010. márc. 26. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel bealudtam, és így nem értem volna be az egyetlen mai órámra, így most nagytakarítást kezdek, de ez többnapos program lesz, csak nem ma akartam elkezdeni. De ha már így alakult, hasznosan töltöm a napot.
2010. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogorvoshoz megyek :-(
2010. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én délelőtt nem meek suliba, délután meg meek vásárolni.
2010. márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dolgozom 5 ig, aztan buszra pattanok és meg sem allok hazaig
2010. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
El fogok menni a könyvtárba, hogy visszavigyem a könyveket. Aztán beugrom a DM-be, utána a CBA-ba, aztán visszajövök és rajzolok. Most kérdésekre válaszolgatok.
2010. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én pedig most takaritani akarok de nagyon alaposan :) h anyumnak boldogságot szerezzek =D azt mondta tegnap h ugyse fogok kitakaritani : O na amjd meglátjuk :)
2010. márc. 26. 09:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Pszihológusnál voltam, aztán mivel kaptam igazolást hazajöttem suli helyett a szép napsütésben. Most tv-zek és itt válaszolok :)
2010. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!