Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni? Unatkozom...

Mit tudnék csinálni? Unatkozom, és minden d. u. vihar van ezért ki sem tudok menni.

Figyelt kérdés

A szüleim dolgoznak egész nap egyedül vagyok itthon.. főzök sütök takarítok mosogatok mindent csinálok dehát nem lehet minden nap végignyalni a házat.. filmet szoktam mostanában nézni még.. egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal... mióta nyári szünet van, kivétel nélkül minden délután van egy vihar.. már kiakadok tőle:D

mit tudnék még csinálni itthon?


14/l


2009. júl. 1. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Javaslom a scrapbookingot: [link]

[link]

2009. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha van barátnőd, hívd át és társasjátékozzatok, vagy nézzetek közösen filmet. Ha van kézügyességed rajzolj, fess, csinálj karkötőt, stb.
2009. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rajzolni tanulok, jól lefoglal, emellett könyveket olvasok, számítógépen játszok, animét nézek, gitározni is tanulok, ezekkel aztán gyorsan eltelik a nap.

De én szeretek esőbe, viharba kint sétálni is, az olyan megnyugtató, olyankor senki nincs kint és szinte üres a város. Próbáld ki:D

2009. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hívd át a b.nődet,és szépitkezzetek együtt:készítsetek pakolásokat arcra,hajra,manikűr,pedikűr,csináljatok vmi különleges frizurát magatoknak,sminkeljétek ki magatokat,vagy vegyetek fel régi ruhákat,tekerjétek fel a zenét,és csináljatok "divatbemutatót" jókat lehet röhögni:D

táncoljatok!egyedül is tudsz szépítkezni,szőrteleníts,vedd fel anyukád ruháit:),tornázz vmi dvd-re,rajzolj,fényképezz,majd szerkeszd meg a képeket,ha van kutyád tanítsd,vagy a neten ismerkedj.vagy a megunt ruháidat újítsd fel,díszitsd ki.vagy napozz,de 11 és 3 között ne!fuss,ha van medencétek ússz egyet,tornázz a vízben,a szobádat rendezd át,varrjál díszpárnákat,én is szoktam,csak kell egy pár ötlet,meg anyag.olvass könyvet,ha van kőtelező,akkor azt,és írd meg már most az olvasónaplót,így le lesz róla a gond.esetleg tanulhatsz nyelvet is.

remélem adtam egy kis segítséget:)

2009. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.. hát napozni nem tudok :D minden délután 1kor elkezd borulni másfél óra és vihar aztán meg utána is esik kicsit .. addigra meg már estevan:D már elegem van belőle, tiszta monszun..
2009. júl. 1. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Korodbeli vagyok, pontosabban 15 éves, szóval át tudom érezni a helyzeted. :) Bár én nem szoktam unatkozni, nekem gyorsan eltelnek a napok. Nade néhány ötlet:

-Még senki se mondta, de szerintem fejthetnél keresztrejtvényt. Ha valamit nem tudsz, akkor nézz neki utána! Így még művelődsz is közben. :)

-Találj ki történeteket. Ha nagy a fantáziád, ez épp jó lesz neked, én is ilyesmikkel szoktam szórakozni. Kitalálom a sztori szereplőit, helyszínt meg minden, aztán kitalálok róluk mindenféle hülyeséget, mit csinálnak, milyen kalandokba keverednek... Ha van kedved akár le is írhatod őket. :)

-Lehet, hogy hülyeségnek tartod, de olvass szótárakat, lexikonokat. :D Én imádom ezt csinálni, mindig tanulok belőle új szavakat és órákig el tudok lenni azzal, hogy teljesen nyilvánvaló szavak jelentését olvasgatom. :)

-Ha neten vagy, akkor keress valami játékot, vagy regisztrálj egy aktív fórumra és próbálj beilleszkedni a társaságba.

-Ha van kedved, akkor esetleg nekiállhatsz honlapot szerkeszteni. :) Már olyan oldalak is vannak, ahol szinte bármilyen különösebb tudás nélkül elkészítheted a saját honlapodat... Amíg azt építed, szépítgeted, addig is gyorsan telik az idő.

-Írj be hülyeségeket a google-be! :D Elég buta elfoglaltság, de nagyon vicces tud lenni, főleg ha képkeresésre állítod be.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni. :)

2009. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!