Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Magor nevről?

Mi a véleményetek a Magor nevről?

Figyelt kérdés
A Magor nevet szeretnénk adni a gyereknek de negatív véleményeket hallottam a névről, egyébként nekünk tetszik szép ősi név.

2016. jan. 9. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Én nem adnám a gyerekemnek.
2016. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Magor jut róla eszembe a gormitibe XD
2016. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem tetszik, de ha nektek igen, adjátok ezt! Jelenleg még biztos ritka név, de később lehet gyakoribb lesz, sokan mostanában ezeket a régi magyar neveket adják a gyerekeiknek.
2016. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 brokenbone ***** válasza:
14%
a renátó szebb.
2016. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Láttam olyan testvérpárt, ahol a nagyobb fiú Hunor volt, a kisebb pedig Magor, mint a Csodaszarvas-mondában.

Ötletes, összepasszoló, de én azért nem adnám, mert nekem a Magor nem tetszik. Valahogy nem érzem névnek, és nem tudnám becézni sem (Magi? Gori? Magorka?).

2016. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
31%
Háth szerintem ge*i ronda név
2016. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Gyönyörűűűű!!!
2022. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!