Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miskolci animések? Melyik a...

Miskolci animések? Melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Nekem most a Kaichou wa maid-sama a best <3 Imádom Usuit...ahhw

Conon volt valaki már?

16/L



2016. jan. 9. 22:29
 1/7 anonim válasza:
0%
Hogy lehet szeretni az animet?
2016. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na nee T.T Figyelj....eleinte én is így álltam hozza jó pár éve. Aztán tavaly előtt decemberben megnéztem egy személy hatására a Chrono Crused című animét...előszö uncsi volt, majd egyre izgibb lett. A végén sírtam is. Azóta rendszeresen nézek animét, mert rájöttem,hogy nem is olyan rossz, mint ahogy én azt annakidején elképzeltem( főleg mivel akkoribankét barátnőm állandóan csak animékről beszélt és már teljesen kikészültem tőle...most pedig láss csodát, én ugyanolyan lettem,sőtrosszabb xD)

Nem tudom hány éves vay és fiú vagy lány...de hidd el, nem rosszak ezek ;) Csak vedd rá magad, hogy megnézz párat és csak utána oktass ki báekit is ezzel a az előbbi mondatoddal....

2016. jan. 10. 00:13
 3/7 anonim válasza:
0%

Nem vonz ez a vilag teso.

Szerintem szanalmas.

Azthiszitek ez meno:D

Sehol semmi

2016. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hisszük azt, hogy menő...csakte állítod be így...és nem én vagyok szánalmas, hanem te. Azt sem tuto igazán, hogy mit hordasz el a földig, csak szidod azokat, akiknek igenis jól esik ilyeneket nézni...nem értem mi ebben olyan rossz és, hogy miért kell emiatt az embereket leszólni. Mielőtt a szád járna inkább ülj le és nézz meg egyet és csak azután szidkolózz...ha meg ennyire nem érdekel,akkor miért nem bírod mind a két kezeddel befogni a szádat??
2016. jan. 10. 00:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egyet kell választanom, a kedvencem a Shinsekai yori. Ha mondhatok többet is, akkor emellett még ott van a Gintama, Fate/Zero, Code Geass és a Shirobako.

Conon csak egyszer voltam nyolc éve, de ez a beöltözősdi sosem vonzott. Nem titkolom, hogy szeretek animéket nézni, de nem is terjesztettem soha.

A Kaichou wa Maid-sama nekem is nagyon tetszett, bár már vagy 5 éve néztem. Ha szereted az ilyesmit, akkor ajánlom az Ore Monogatari-t és a Lovely Complex-et.

2016. jan. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Clannad, ajánlom neked :D Nem voltam, nincs arra időm :D
2016. jan. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek :D Azokat amiket mondtatok már én is láttam xD A clannaden nagyon sírtam :'D
2016. jan. 10. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!