Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hatodikos vagyok, gondolkozom...

Hatodikos vagyok, gondolkozom hova menjek tovább tanulni. Békés megyében lakom. Nagyon szeretek alkotni, Tudok zongorázni, rajzzal megbékélek (annyira nem vagyok jó. Ilyen érdeklődési köröm van ehez kapcsolódó iskolát keresek Tudtok ilyen iskolákat?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat :)

2016. jan. 10. 17:29
 1/3 anonim válasza:
Ha a zene mellett döntesz akkor van egy zeneiskola :Bartók Béla Művészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, ha rajz mellett akkor:Kézműves Szakiskola és Alapfokú Művészeti Iskola vagy Bartók Béla Művészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
2016. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bocsánat még nincs vége .

Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola vagy Kossuth Lajos Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Napközi Otthonos Óvoda,Ennyit tudok segíteni remélem Ennyi elég

2016. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) És elnézést hogy csak most irok
2016. jan. 20. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!