Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vidéken lakom, és továbbtanulá...

Vidéken lakom, és továbbtanuláson gondolkozom, de a lehetőségek és az érdeklődési köröm nem egyeznek. Kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés

Abádszalókon lakom, 21 éves vagyok, van érettségim, tapasztalatom és (hamarosan) papírom arról hogy hivatalos hangtechnikus vagyok.


Már 10 éve foglalkozom hobbi szinten zeneszerzéssel, Modern Klasszikus, Filmzene(Score, Soundtrack), Szimfonikus metál, stb... műfajban.


Nagyon szeretnék a hanggal, zenével foglalkozni (zeneszerzés és felvételkészítés) de a főiskolák és konzervatóriumok felvételi követelményei túl magasak számomra, és rémisztőek, még hangszerem sincs. (Mellesleg sokkal jobban érdekel a zene gyakorlati része, mintsem az elméleti.)Az érdeklődési körömön belül (ami a zene/hang elég széles köre) kitűnően teljesítek.


Most hogy eljött az idő a továbbtanulási felvételik leadására, kicsit kétségbe vagyok esve, mert nem találok számomra megfelelő iskolát. Ha valakinek hasonló problémája van, esetleg van tanácsa, írjon!



2014. febr. 6. 14:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!