Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Járt valaki már úgy, hogy...

Járt valaki már úgy, hogy rendelt valamit a neten és nem volt semmi a dobozba, vagy valami értéktelen kacatot kapott?

Figyelt kérdés
Vatera, ebay, vagy webáruházi rendelés esetén.
2016. jan. 10. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Sosem jartam még igy pedig rendeltem már pár dolgot
2016. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem az egyik barátnőmnek volt az, hogy rendelt egy cipőt és a női helyett férfi cipőt kapott.. Olyankor csak szólsz annak akitől rendelted, hogy valami nem stimmel, majd visszaküldöd és vagy kapsz pénzt, vagy megkapod azt, amit ténylegesen rendeltél.
2016. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is sokszor rendeltem már a netről, szerencsére nekem se volt ilyen, egyszer volt, hogy újként hirdettek egy holmit és valójában újszerű, de használt volt.
2016. jan. 10. 18:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, hogy előfordul-e ez, mert szerintem utólag nem lehet sok mindent csinálni, ha véletlenül így jár valaki.
2016. jan. 10. 18:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Én légpuskát is neten rendeltem és azzal sem volt semmi gond
2016. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!