Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a vizipipáról...

Ti mit gondoltok a vizipipáról és az ecigiről?

Figyelt kérdés

1 A vizipipa és az ecigi tartalmaz nikoint és egyéb káros és egésségtelen dolgokat?

2 A vizipipát 14 évesen már kilehet "próbálni"?

3 Tegyük fel hogy én még soha nem cigiztem de szeretnék ecigizni majd... persze 0 liquiddel

4 asszem ennyi elore is koszi a válaszokat! :)



2016. jan. 10. 18:59
 1/2 anonim válasza:

1. A vizipipa nem káros több ok miatt is. Alapból víz van a pipába és ezért megszűri a dohámyt (amiben alig van szintén káros anyag) és egyben a füstöt lehűti.

Gyakorlatolag nem káros a vizipipa. Hogy miért használják?

Az ízek miatt :)

2.Igen és használni is lehet. 13 vagyok és már 1 hónapja vizipipázok.

3. Az e-cigi ről nem tudok véleményt kifejteni mert nem próbáltam viszont a sima cigit (Sajnos) már igen (2 hónapig csináltam a cigit) .

4 Szívesen :D

2016. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vizipipát nyugodtan kipróbálhatod, de lehetőleg elöször pasztával vagy ásványi kővel, mivel ott nincs nikotin(meg a dohányhoz ugye kell a 18+).Károsnak még így is káros, mivel a szén izzása miatt valamennyi szénmonoxid bekerül a szervezetedbe, de hosszútávon nem jelent nagy problémát (lényeg hogy ne használd minden nap 5x mert akkor esélyed van egy jó kis mérgezésre.) E-cigivel nekem sincs sok tapasztalatom, ha többet akarsz róla tudni nézd meg Darth Vapernek a videóit. (föleg ezekről tölt fel videót)

Ha dohánnyal akarod majd kipróbálni a vizipipát érdemes elötte pár videót megnézni, hogy ne járj úgy mint én (odaégettem az egészet, és kidobtam kb 2000forintot vele :D)

2016. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!