Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amerikában miért nincsenek...

Amerikában miért nincsenek magyar énekesek vagy színészek?

Figyelt kérdés

Nem pont amerikában de úgy jobban mondva külföldön miért nincsenek magyar színészek vagy énekesek?

Ha egy Amerikai lehet Amerikában énekes akkor egy magyar ember miért nem ?? Olyan elgondolkoztató ez az egész. Nem vagyunk tehetségesek? Vagy le néznek minket Magyarokat és ezétt nem is segitenek azoknak akik kimennek szerencsét probálni ilyen műfajban? Annyi vilaghirű énekes van aki még csak nem is tehetséges de ők persze lehetnek énekesek... Nem értem. Tegyük fel Amerikába költözök, fiatal lany vagyok, anyanyelvi szinten beszelem az amerikai angolt, szep is vagyok, jo hangom van, elkezdem feltoltogetni a netre ahogy eneklek...mennyi az esélye annaj hogy pont azért nem fognak felfedezni nert magyar vagyok? Ha pl irok egy szamot es jo meg minden van ra esely hogy miliok nezik majd meg? Siettem azert irtam ilyen rosszul


2016. jan. 11. 01:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ott rengetegen jók, azokhoz fel sem érhetsz..


Néztél már ilyeneket?


https://www.youtube.com/watch?v=Bs26yIUqyqI


és csomóan vannak akik még idáig sem jutnak el, pedig ott születtek, "ismerik a járást"


Gondolod jobb lehetsz ezeknél?


Ha nem vagy benne biztos, el se indulj!

2016. jan. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy hasonló kérdésre végeztem egy kis számítást pár hete.

Alapja: tehetséges, ismert ember/összlakosság

Az USA-ra olyan 300 ezer feletti szám jött ki. Te lehetnél idegenként, újként a 300 ezer+1.

Van ennyi ismert USA-beli híres ember?

2016. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok. Úgy egyébként vannak, csak nem sokan. Bánfalvy Ági, Marozsán Erika, s még néhány azok közül, akik itthon is ismertek. Magyar kötődésű már több, s köztük néhány világhírű is.

Operaénekesek, zenészek között világhírű is van. Igaz, ők nem élnek az Államokban, de a legnevesebb helyeken lépnek fel nagy sikerrel.

2016. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még az is eszembe jutott, hogy filmesek között is vannak magyarok, s régebben is voltak. A régi hollywoodi filmek között sok a magyar operatőr, forgatókönyvíró, zeneszerző.
2016. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!