Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen magyar nyelvű podcastok...

Milyen magyar nyelvű podcastokat szoktatok hallgatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék pár új podcastot hallgatni, hármat szoktam (Filmbarátok, Égéstér, BB Rádió), de jó lenne még pár új ezek mellé. Tudnátok tanácsolni még párat amiket érdemes lenne hallgatni? (Tini élettel kapcsolatos témájú nem érdekel) Köszi előre is.

2016. jan. 11. 13:03
 1/3 anonim válasza:
Én a filmbarátok mellett podkedd-et szoktam hallgatni, bár a felsoroltak alapján nem biztos hogy tetszeni fog.
2016. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyilvános vetítés (Én csak őket hallgatom)
2016. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Biznisz Boyz, Minner.hu podcast ez két binisz podcast, fotós témában pedig a Kék Óceán podcast amiket szoktam hallgatni, de ott van még pl. a The VR Happy Hour beszélgetős műsora is.
2020. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!