Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiuk, ti mit gondolnátok egy...

Vanda122 kérdése:

Fiuk, ti mit gondolnátok egy oylan láynról aki szerelmet vallana nektek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát...elkezdtem barátkozni egy fiúval. Tök jókat beszélgettünk,aztán valmi láng kicsattant, és hát megkértem az egyik (legjobb haverját a fiunak) hogy derítse ki hogy ki tetszik neki! DE ez nem sikerült! Szerelmet akartam vallani, de féltem. Így a a fiú haverja elmondta neki, de a srác nem válaszolt neki. A haverja szerint azért mert tőlem akarná hallani(ezt egyébként nem mondta neki a fiú). Néha, néha tett rá utalásokat hogy érez valamit irántam, pl érzem néha azt a fura kínos szitut kettőnk közt, meg nagyon kedves velem mostanában! DE ő eleve iylen, mármitn sok lánnyal kedves, mivel jól nevelt. Így nem tudom ezt hova rakni, csak barátként tekint rám, avyg érezhet-e többet irántam? Ti mit gondoltok? Írjatok pls évet! :D 14/l

2016. jan. 11. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


Valószerű, hogy tetszel neki!

De ha szerelmet akarsz vallani, akkor tedd meg majd csókold meg! Így jobb a hatása (szerintem). Írj ide vagy privin!

2016. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AnDrÁs_HuN válasza:
nagyvalószinüséggel csak barátként tekint rád,de ha megkérded és elbeszélgettek valahol erről majd okosabb leszel ez ügyben 14/F
2016. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!