Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van az életnek?

Mi értelme van az életnek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok 2 éve németországban lakok barátaim nem nagyon vannak (nem úgy mint M.o.-n volt) és azon gondolkodtam mi értelme van az életnek?

Hétfő: reggel felkelek suli haza jövök

Kedd: reggel felkelek suli haza jövök

Szerda: reggel felkelek suli haza jövök

Csütörtök:reggel felkelek suli haza jövök

Péntek:reggel felkelek suli haza jövök



2016. jan. 11. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg minél előbb németül és keressél barátokat meg hobbit. Fedezd fel a világot, vagy találj valamit, amiben a kedvedet leled...Sok jó program van, amit lehet barátokkal és barátok nélkül is csinálni.
2016. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kérdésed jogos. Mert eléggé biorobottá változott az emberek élete. Amire életük végén szoktak rádöbbenni az emberek, de hát 90 évesen már késő. Az én szüleim rengeteget dolgoztak életükben. Ezért nekem mindig azt tanácsolták hogy éljek, élvezzem az életet mert dolgozni a hülye is tud. Be is tartottam tanácsukat mert akárhogy is nézem de igazuk van. Ezért volt idő amikor sokat utaztam a világban. Mert éppen ahhoz volt kedvem és nem pedig ahhoz hogy a társadalmi elvárásoknak és szokásoknak megfeleljek.

Csináld azt amihez kedved van. Akkor barátaid is automatikusan lesznek. Hallgass a megérzéseidre hogy mihez van kedved. Az is lehet hogy túlságosan városi környezetben vagy és az nem ugyanaz mint ha természetben lennél vagy egy tanyán.

Ha éled az életed, attól még nemcsak ugyanúgy tanulhatsz de valószínű még jobban is fog menni a tanulás.

2016. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Spilerke ***** válasza:
Az élet értelme az élet, de hogy a te életednek mi értelme van azt nem tudom. Mindenkinek más az élete értelme, szóval neked kell tudni, hogy mi a fontos az életedben és mit szeretnél elérni az életben.
2016. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terrorista vagy. Azzal a céllal küldtek, hogy megfigyeld a németeket. Keresd meg a hibáikat. Olyan hibákat keress, mint amilyet az első válaszoló követett el, aki azt tanácsolta, hogy tanulj meg németül, miközben keveset írtál magadról, de közte volt, hogy iskolába jársz. Vagy olyan hibákat, hogy először azt hitted, hogy az első válaszoló nem értette meg, hogy suliban tanulsz németet, sőt németül, miközben értette ő, csak arra utalt, hogy ez legyen a legfontosabb teendőd, hogy minél gyorsabban tanulj meg németül, hogy szót érts a többiekkel, vagy hogy az volt a hiba, hogy jelentőséget tulajdonítottál annak, hogy hiba volt-e az első válaszolótól, amit írt, ahelyett, hogy te kiegészítetted volna a saját megfigyeléseiddel azt amit írt, és csak az értelmes részt vetted volna ki belőle. Az unalmas, ismétlődő dolgok, mint amilyeneket az első válaszoló írt, hogy tanulj németül, vagy hogy szerezz ismerősüket és járj el velük programokra, vagy az iskola, vagy a minden nap ugyanakkor való felkelés azok egyben lehetőséget is adnak neked olyan módon, hogy kiidegelnek, hogy hogy lehet valaki vagy valami ennyire unalmas és ennek köszönhetően újragondolsz minden ilyen szánalmasan sokszor ismétlődő dolgot, és hibákat keresel bennük, egyre jobban megérted, hogy miről szólnak, és az így szerzett tudással beágyazódsz a német társadalomba, eltöltesz közöttük 10 évet, mint egy alvó terrorista sejt, majd amikor elég erős vagy, akkor lecsapsz és kihasználod a megszerzett tudásodat.
2016. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Mien beteg ember lehetsz te. (4. Válaszoló)
2016. jan. 12. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!