Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes animék?

Szerelmes animék?

Figyelt kérdés

Hát, igazából lehet közbe harc is meg ilyesmi,csak legyen egy kis szerelem iss *-* Horror,Ecchi,Hentai ne legyen az a lényeg, és valami 2011-2016 grafika között. ^^


Leírok néhány animét,és a véleményemet, hogy könnyebb legyen írni. (Pl. hogy ne írd azt amit láttam,vagy nem szeretem.)


Aoharu x Kikanjuu:Ebbe nem volt túl sok szerelem, de nagyon aranyos volt. Szeretem az ilyen fiúnak öltöző lányokat :D És ez a pisztolyos játék is rohadt jól van kitalálva. ^^ A grafika nagyon szép volt. (Igazán érdemes anime!) Bár fura volt kicsit hogy néha ilyen elmebeteg fejet vágtak,de szerintem ezt nagyon kawaii. :D (legalábbis az én horrorszerű agyamnak :3 xd)



Akame Ga Kill:Itt se volt nagyon szerelem csak barátság+pirulás meg max 3 csók..xd De elment, nagyon jó kis vérben áztatott shounen fight. :D (Bár a végén szinte mindenki meghal ,szóval egyben szomorú story is. :D)A grafika gyönyörű ennél is.^^


Kamisama Hajimemashita:Hűű...Nagyon várom a 2. évadáááááát!Iszonyúan jó,inkább szerelmes és japán kultúrával foglalkozó anime, meg ugye kiderül a címéből hogy "Kamisama" vagyis=Istenem és ebből kifolyólag istenekről szól. :D De nagyon jó! Ehhez hasonlót szívesen néznék! És a grafikája is olyan kawaii!!


Noragami/Noragami Aragoto:Hát,ide több szerelem volt befektetve mint az első kettőbe,de azért még nincs Kamisama Hajimemashita szinten. Sok vígjáték, harcok, nagyon aranyos,és persze a dráma is megtalálható:D Nagyon jó grafika mindkettőbe.



Egyelőre most nem tudok többet írni, (de egyébként rengeteget láttam) szóval bocsi ha olyat írtok amit már láttam. :D


ˇ'Ayu


2016. jan. 11. 23:50
 1/8 Spilerke ***** válasza:

Shigatsu wa Kimi no Uso

Norn9 - Norn + Nonette

Boku Dake ga Inai Machi

2016. jan. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TR75 ***** válasza:

Byōsoku 5 Senchimētoru (2007)

Hoshi no Koe (2002)

(mindkettő necces, mert nem egyértelműen romantikusak, bár attól függ, mit értünk alatta, mindenesetre férfi-női kapcsolatok. Persze már "régiek" :S)

Toki o Kakeru Shōjo (2006)

(ez meg kifejezetten romantikus, de persze ez is "régi")

2016. jan. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2016. jan. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ouran High School host club

Lovely Complex

Romeo X Juliet

Say I Love you


első kettő vicces is

harmadik sírós

negyedik meg csak jó (legalábbis nekem tetszett) ^^

2016. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy dolgot felejtettem ki.

Mégpedig hogy ne legyen :Manga,Film,Visual Novel. gomeq-q


De köszi, ez a három így is nyert ^^ :

Shigatsu wa Kimi no Uso

Norn9 - Norn + Nonette

Ouran High School host club



A Say I love you-t eredetibb címén a Sukitte Ii Na Yo-t már láttam.


És sajnos a Lovely complex és a Romeo x Juliet az alap volt nálam.. xdd


A "régibb" animéket meg azért nem szeretem, mert nem sokan látták őket,és nincs kivel beszélgetni róla.


A linket is köszönöm,ismerem, de nem mentem sokra vele.


~Köszönöm az eddig,és várom a további válaszokat.

2016. jan. 12. 16:43
 6/8 anonim válasza:
Tonari no kaibutsu-kun - - szerelmes..... Maid-sama.. Magi ez inkább harcos..... Noragami harcos szerelmes..... Itazura na kiss csak szerelem
2016. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Itazura Na Kiss nekem nem jött be valamiért. XD


Noragamit láttam,meg a noragami aragotot is. Szóval yato imádat van xDDD


Am köszi ^^

2016. jan. 16. 16:27
 8/8 anonim válasza:

Amagami SS, Ao Haru Ride, Bokura ga Ita, Chobits, Ookami Shoujo to Kuro Ouji, Ore Momogatari, Paradise Kiss, Toradora, White Album 2, Yamada-kun 7-nin no Majo

Ezek eléggé szerelem központúak.


Személyes kedvencek, amikben van szerelem, drámai-- garantáltan legalább megkönnyezed:Air(TV), Angel Beats, AnoHana, Clannad (sírós inkább a 2. évada), ef:A Tale of Memories,Golden Time, Kanon (2006 -lehet, hogy kicsit régebbi, de egy élmény ezt megnézni), Plastic Memories, Sakamichi no Apollon, Shigatsu wa Kimi no Uso


Még pár ajánlás amiben van szerelem is: Charlotte, Chuunibyou demo Koi ga Shitai, Hachimitsu to Clover (Méz és lóhere), Kokoro Connect, Kotoura-san, Nana, Nazo no Kanojo X, OreImo, Saenai Heroine no Sodatekata, Sakurasou no Pet na Kanojo, SAO, Oregairu, Zero no Tsukaima

2016. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!