Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OurMine Ez milyen hacker...

OurMine Ez milyen hacker csoport? Több lenn

Figyelt kérdés

Markiplier csatornáján van fenn egy videó mi szerint az "OurMine" hackercsoport feltörte a csatornájat ez csak egy szimpla videó semmi érdekes azt szeretném kérdezni hogy ha valaki tud valamit erről a csoportról akkor egy kicsit részletesebben leírná nekem? Egyeltalán nem tudok semmit eddig azt sem tudtam hogy léteznek viszont Markiplier a kedvenc videósom és azért szerintem egyik rajongó sem kívánja hogy ez történjen vele

Mark amúgy angol srác 11 millió feliratkozóval

és nagyon ász fej :3

Olvasgattam a kommenteket de semmi érdemlegeset nem írtak



#hacker #Markiplier #hackercsoport #OurMine #hackelés tej
2016. jan. 12. 17:09
 1/3 anonim válasza:
hát mit mondjak szerintem most felhagyták a dolgot de egyépként ja mindent meg hackeltek paypal meg ilyesmi
2016. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő a kedvenced, de még a nemzetiségét sem tudod jól. ggwp
2016. jan. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Angolul beszél csak a rend kedvéért tudom hogy nem onnan származik ne nézz hülyének 😂
2016. febr. 11. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!