Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet valaki pl. Én az...

Pokkec kérdése:

Hogyan lehet valaki pl. Én az Anonymous hacker "csoport" tagja?

Figyelt kérdés
Lehet olyan tag aki még soha semmit nem tört fel az interneten?(pl.Én?)
2013. szept. 3. 17:23
 1/5 anonim válasza:
15%
Mit szeretnél ott?
2013. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát kezdetnek mondjuk ismerd meg a fogalmakat, amiket használsz, aztán tanulj meg programozni, érj el kemény munkával hírnevet adott körökben. Ekkora ugye vélehtőleg lesz olyan tudásod, amivel már elvben bállhatsz közéjük. A törés amúgy nem hiszem, hogy feltétel, ugyanakkor mivel cracker módszereket használnak, ha addig nem is okoztál kárt másoknak, azután vállalod ezt a tagsággal.
2013. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

[link]


Itt gyakorolhatsz.

Hackernek lenni nem egy sima foglalkozás.

Nem trükköket kell tudni elsődlegesen, hanem tudni. Tehát informatika, programozás. Elsődlegesen ez kell neked.


Egy jó tanács. Mindig a saját gépeden kísérletezz, tesztelj, mielőtt cselekszel. Sokat lehet tanulni. (és soha ne árts másnak :P )


Az angol tudás pedig elég fontos a mi világunkban már.

(vagy az orosz és német)


Sok sikert és jó tanulást;)

2013. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Eh, privátban akartam küldeni. Most már mindegy. :S
2013. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igenis lehetsz. Hogy hogyan, ha még ők sem ismerik egymást? Az alap az, hogy mikor lesz valaki hacker. Akkor, ha az igazi hackerek elismerik annak. Mikor fognak elismerni? Ha jó programozó vagy, sok nyílt forráskódú programod van, és segítesz építeni az internetet.
2015. nov. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!