Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki olvasta az állábi könyveket...

Ki olvasta az állábi könyveket, vagy halott róla?

Figyelt kérdés

A következőkről szeretnék kis összefoglalót kérni ha lehet. Így szerettek ők, Így szerettek ők 2, Igazi hősök,

Nyáry Krisztián írtad mindegyiket. Link is megfelel ahol részletesen elolvashatom mindegyiket. Vagy letölthetem



2016. jan. 12. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Linket nem tudok adni ahol elolvashatnád őket, de én olvastam őket.

Mindegyik kötet nagyon tetszett. Tényleg rengeteg újdonsággal szolgál. Tele vannak képekkel, idézetekkel, egyszerűen gyönyörű és csak úgy jó ránézni magára a könyvre is. Részletesek, de mégsem túl hosszúak az egyes szereplőkről szóló leírások. Tökéletes kikapcsolódás, és ha elkezded olvasni őket beszippantanak.

2016. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!