Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Irnátok nekem könyveket? A...

Olivia21211 kérdése:

Irnátok nekem könyveket? A többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretem a piros pöttyös könyveket,de a természetfelettiekről szoló könyvek a kedvenceim,romantikus könyveket is szoktam olvasni. De kérlek semmilyen horrort ne írjatok.

2015. dec. 25. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Max a barátnőmnek írnék, de leginkább magam adnám ki, nehogy már te gazdagodj meg rajta.

2015. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Könyv címeket szeretnék bocs kisé félreérthető volt.
2015. dec. 26. 09:17
 3/7 KIara1 válasza:
percy jacksont olvastál már az egész sorozat nagyon jó ... romantikusbol többet tudok irni hopeless, rubint vörös, szerelmünk lapjai, best of me, papírvárosok, ha maradnék :) remélem valamelyik meg felel majd ! :)
2015. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, a Rubinvörös trilógia az egyik kedvencem volt. Olvasd el, ha gondolod. Az alkonyat (twilight)-ot olvastad már? Ha nem, próbáld ki, azt vagy utálják, vagy imádják. :3
2015. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Luxen Könyvsorozatot ajánlom :)

De akkor még van "pár":

• John Green - Csillagainkban a hiba

• John Green - Papírvárosok

• Wendy Higgins - Angyali Gonosz (3 könyvből áll, nem emlékszem a másik kettőre)

• Leiner Laura - Szent Johanna Gimi, Bexi könyvsorozat (nem tudom milyen idős vagy, de LL könyveit nem lehet megunni♥)

• Anna Todd - After/Miután

• Gayle Forman - Ha maradnék

• Kiera Cass - Párválasztó

Akkor még ittvannak a LOL könyvek is..:)

2015. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Eragon
2016. jan. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat néhánya már olvastam de most eleszek a töbivel.
2016. jan. 1. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!