Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani nekem dolgokat...

Kiralykristof2 kérdése:

Tudtok mondani nekem dolgokat amiket először izgalmas kipróbálni?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok ami tényleg ha azt mondják ne tedd akkor te kipróbálod pl.:

-szellemidézés

-veszélyes tesztek

Ilyenek.

Remélem tudtok érdekeseket mondan :) Valamint írjátok oda hogy ti próbáltátok már-e



2016. jan. 12. 22:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem értette volna akkor olyansmire gondolok (nem pont ilyenekre) amire valaki kitenné a 18+-ot
2016. jan. 12. 22:54
 2/5 A kérdező kommentje:

Mégegy utsó dolog xD

Legendákat is mondhattok pl.: ez a kleenex zsebkendő reklám (amit kipróbáltam már... NEM SIKERÜLT)

2016. jan. 12. 22:56
 3/5 Kései Sirató ***** válasza:

- ejtőernyővel leugrani egy repülőből

- beiratkozni egy sziklamászó tanfolyamra

- jeges Balatonban fürdeni télen

2016. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A repülőugrás elég izgalmasnak hangzik :) de nem vagyok benne biztos hogy életembe ki fogok ugrani egyből is :(
2016. jan. 13. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:

1.jeges vízbe n fürdeni télen

én megcsináltam(persze csak véletlen a kutyám lökött bele)

2.biciklivel átugrani egy lépcsőt

ezt is megcsináltam(nem ajánlom monoklim lett és ezt is véletlen csináltam) szét esett a biciklim

3.ugrálj esőben szénabálákon

4.mássz fel egy magas helyre(pl:lovarda tetejére vagy egy magas fára)és ne ess le!!!(én mindegyiket megtettem és jó volt magas fára is felmásztem és egy elhagyatott lovarda tetejéra is sőt még egy víztoronyra is ( de annak a nagyobb része a földben volt) nagyon magas hejre ne mássz mert félő h leesel!) sok sikert!

2016. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!