Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok-e javasolni olyan...

Tudtok-e javasolni olyan helyet ahova elviszem digitális formában a többszáz fotómat nyomtatásra, és valahogy önkiszolgáló módon, úgy végeztethetem el ezt hogy nem nézi meg senki a fotóimat rajtam kívül? Köszönöm előre is a segítségeket, szép napot

Figyelt kérdés
fotó,kép,nyomtatás,előhivatás,fénykép,priváció,titok,kérdés

2016. jan. 13. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, keress egy copyGuru üzletet valahol.

Te magad nyomtathatsz, és csk ki kell fizetned a végén, legalábbis ahol én voltam ott volt ilyen lehetőség.

2016. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

fotólaborokban, fénymásoló szalonokban, műszaki áruházakban is előfordulnak ilyen önkiszolgáló fotó kioszkok, amin te magad intézed a képek nyomtatását. viszont valamennyire rajtad fogják tartani a szemüket, mert ugye nem akarják, hogy fizetés nélkül távozz, úgyhogy kérdezz rá, hogy működik a dolog. van ahol a rendelés leadást tudod te intézni, de a képeket az eladótól kell kérned, tehát a kész képekhez ő hozzáfér és láthatja őket. ha szólsz, hogy személyes, akkor valószínűleg nem fog nagyon kutakodni és ha rögtön a pult mögött jönnek ki a képek, akkor látod is, hogy mit csinál és rá tudsz szólni, ha nem tetszik, hogy nézegetni próbálja.


a másik lehetőség, hogy fénymásoló szalonokban (Copy General, Copy Guru, stb) szokott lenni önkiszolgáló szníes nyomtatás is, így hagyományos A4 méretű papírra ki tudod színesben nyomtatni a képeket. viszont általában fotó minőségben nem dolgoznak az önkiszolgáló gépek, a fotó minőségű nyomtatást általában a pult mögött az eladó végzi.


ha nagyon fontos, hogy senki ne lássa a képeket, akkor legegyszerűbb, ha veszel otthonra egy fotónyomtatót, vagy esetleg kérsz valakitől kölcsön/bérbe és magadnak nyomtatod ki a képeket otthon, ahol senki más nem láthatja.


általában ezek a megoldások árban és minőségben nem versenyképesek a fotólaborok által használt kémiai fotóelőhívással, ami tartósabb és jobb minőséget ad, ráadásul többnyire olcsóbb is, viszont labor géphez pláne nem férsz hozzá, hogy magadnak csinálhasd, így ott mindenképpen láthatják mások is a képeket.

2016. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!