Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb. hány cserebogárral lakna...

Kb. hány cserebogárral lakna jól egy ember ha a körülmények erre kényszerítenék?

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kb úgy 49-el..am te is ezt akarod enni? mert am most nincs cserebogás..:S
2008. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem nem akarom enni:D de a 49 az kevésnek tűnik:) várom a javaslatokat
2008. szept. 16. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 49-nél több kell, mivel a kemény hátát úgyse enné meg az ember - feltételezem én. Ha nagyon éhes, akkor úgy 100 db után már nem akar éhenhalni. Bár ez attól függ, mekkora a gyomra. :D Egy kanálba kettő fér - vagy villára szúrja, nekem mindegy -; én kb. 40-50 kanál kaját eszek ebédre, leves nélkül. Viszont a bogárka tele van fehérjével, bizti laktató. :D
2008. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Na, akkor jó étvágyat....! :))

Én tuti, hogy nem az éhségbe halnék bele, hanem abba, hogy a számba kell vennem a bogarat (Brrrrrrrr!)

... és egyébként ÉLŐ bogárról beszélünk? Mert akkor esetleg leszalad a torkodon, és hiába eszel meg százat is, csodálkozol, hogy nem laksz jól :))

Javaslom, hogy először harapd le a lábait, és csak utána edd meg a többi részét, hogy ne tudjon "szökni" :)))

2008. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Tájföldön pl simán megesznek ilyeneket. Európai szemmel gusztustalan.
2008. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam evés közben belenézek egy-két kérdésbe, hát frankón elment az étvágyam, úgy érzem azóta is a pörköltre, hogy cserebogárból van.

Egyébként vagy 150-et tuti meg kéne enni, hogy ne halj éhen!

2008. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A lárvája jobb (pajor) több benne a fehérje! Csak mélyre kell ásni érte! De legalább van ilyenkor is, és abból 20-30 db is elég!
2008. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, hogy feszesre zabáld vele a pocid, hogy teljesen jóllakottnak érezd magad, min. 500 db-ra van szükség, mert hát képzeld csak el, ha péppé rágod, eléggé lecsökken a térfogatuk. Én ha ilyen helyzetbe kerülnék egy alkalmas helyen péppé verném őket, mondjuk egy kőlapon és valami alkalmas eszközzel, mondjuk fakéreg darabbal(nem biztos, hogy h ilyen helyzetben van kanalad) felkanalaznám, így legalább csak nyelni kéne, mint a tejbegrízt, és nem kéne rágódni rajtuk, meg azzal foglalkozni, hogy rugkapál a kis kampós lábaival a szádban.:D
2008. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:DD
2008. szept. 17. 19:50
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolo vagyok..asszem lassan rohanok ki hányni..nagyon undorodom a cserebogártol..

Ám megkérdezhetem h mégis honnan jött ez a kérdés?:D

2008. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!