Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A késmánia magazinban a kések...

A késmánia magazinban a kések jó minőségűek?

Figyelt kérdés
Nem olcsó az a 4000 Ft ezekért a késekért? Az én bicskám 20E körül volt, amikor vettem és semmi extra nincs benne. Az egyik ilyen késmániás újságban pedig tűzgyújtós is van. Jók ezek? Gondolkodom, hogy előfizetek.

2016. jan. 14. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fosok!
2016. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
meh...
2016. jan. 14. 11:42
 3/5 Morfododó válasza:
100%

Bohóckodni, 4 eFt-ért nem sajnálni, gyepálni, dobálni, feszegetni nem sajnálnám. Itt-ott lehetne rajtuk picit csiszolni, sorjázni stb. Mondjuk a taktikai/katonai késnek kikáltott tűzgyújtós késre nem bíznám az életem a harctéren, de kempingezésnél ki lehet próbálni, hogy mennyire gyújtható tűz a tűzvetővel.


Előfizetést nem vállalnám be (az a régi Kés mániánál is zűrös volt), inkább csak egy egy tetszetős darabot vennék.

2016. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ. Akkor nem gondoltam rosszul, hogy túl gagyi, bár ehhez az árhoz :D
2016. jan. 14. 15:59
 5/5 KVAZAR ***** válasza:

Ahogy az előzőek is írták: kínai szennyek.

Azt a használhatatlan gagyit képviselik, amit a piacon lehet kapni feleennyiért.

2016. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!